index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
4-9-2005  Luxembourg CACL-CACIB  (L)
Keurmeester : Mme E. Desquartiers-Diacquenod (F)
  27 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 17 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Art Deco du Grand Fresnoy

Geb.: 23022005  LOF  014517
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Turquoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : De La Taille C



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Ch. Jeune Lux. 
Cymabresjeva Hermes

Geb.: 10062004  NHSB  2512357
(Cymabresjeva Elkai  x  Sabine Az Aftab Faizabad)
Fokker : De Groot W  Eig. : Ronvaux D



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACL New Lux Ch.
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


2  U/EX  RCACL 
Birik Carinjin vd Windhundranch

Geb.: 26042004  LOF  017282
(Ch Alicia's Chamberlain  x  Ch Pamina vd Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : Combis M.H.



Reuen Open klas


1  U/EX  CACL-RCACIB 
Ch.Ustinov des Princes de Kazan

Geb.: 19082003  LOF  1432280
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Ch Oslavia des Princes de Kazan)
Fokker : M. Seigner  Eig. : Frommer C


2  U/EX  RCACL 
Ch.Staraja Russa Darkov Fresnoy

Geb.: 29042003  LOF  14360/2536
(Ch Darbaschan's Scotch Amber  x  Ch Borscana Helter Skeller)
Fokker : Voulainen  Eig. : M.H. Combis


3  U/EX   
Cfarouk des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927623
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : D. Ronvaux


4  U/EX   
U'Adrenalin Jethro Rush from Fart Stable

Geb.: 26112003  LOF  014207/02590
(Ch Teine Fiddler at Tarasov  x  Welwetowa Wybranka Polot)
Fokker : Fart Stable  Eig. : Lidia Van Rijn/Kinga Bulyma



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOB
Ch.Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439171
(Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : A.M.Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker


2  U/EX  RCACL 
Ch.Silver Shanon de Nikolaïev

Geb.: 10032001  LOF  013483/2414
(Igor de Nikolaïev  x  Olivia de Pinedo)
Fokker : D. Thalgott  Eig. : Thalgott/Pinedo



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Ch. Jeune Lux 
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACL-RCACIB 
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX  RCACL 
Uljana de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014143
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : A. Bacquet


3  U/EX   
Valaïka Az Aftab Faizabad

Geb.: 30012004  LOF  14257
(Afelia's Eravan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Vannier et Dry  Eig. : M. Landrain


4  U/EX   
Caccia Bistkuptswo

Geb.: 21022004  LOF  en cours
(Amur Nevskyj Virage Gold  x  Polly z Palatinu Moravia)
Fokker : Zapletal  Eig. : Combis



Teven Open klas


1  U/EX  CACL 
Hinschka's Tanya

Geb.: 09122002  LOF  013912
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Olga de Pinedo)
Fokker : Miralles Tomas P  Eig. : Woerther


2  U/EX  RCACL 
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain


3  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


4  U/EX   
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


n/p  U/EX   
Uteshka du Grand Fresnoy

Geb.: 09032003  LOF  014008
(Ch Eugenian Lohengrin  x  Ch Oriana du Grand Fresnoy)
Fokker : M H Combis  Eig. : S G Kettner


n/p  U/EX   
U'amarok Aideen from Fart Stable

Geb.: 26112003  LOF  014210
(Ch Teine Fiddler at Tarasov  x  Welwetowa Wybranka Polot)
Fokker : Fart Stable  Eig. : Lidia Van Rijn



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL New Lux Ch
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


2  U/EX  RCACL 
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOS
Ch.Segovia du Grand Fresnoy

Geb.: 16082001  LOF  013564/02778
(V'Indra's Opus of Sunburst  x  Jaroslavna du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Woerther


2  U/EX  RCACL 
Ch.Seabury's Celtic Dance

Geb.: 02031999  NHSB  2510383
(Am Ch Sky Run Winter Nova  x  Vernor View Christy)
Fokker : J. Sillers  Eig. : A. Gielisse/N. Rijff-Rademaker


3  U/EX   
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis


4  U/EX   
Ch.Ailica's Dark Ruby

Geb.: 28102002  DWZB B  17083
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A Wolf



top


© 2005-2019 web.barsoi.be