index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
16-7-2005  Douai CACS-CACIB Spéciale Barzoi  (F)
Keurmeester : Mlle Lombard Marie-Martine (F)

BOB Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole   BOS  Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

  38 ingeschreven barsoi's (14 Reuen / 24 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014411
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.


2  U/EX   
Voursk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014379
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Koppany Agnes


abs     
Viking Nordique du Grand Fresnoy

Geb.: 24082004  LOF  014467
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Slovenie du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Lodewyck C.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACS 
Cymabresjeva Grosniy

Geb.: 14112003  NHSB  2482116
(Uljanow Barsois Anouk  x  Ch Afelia's Divania)
Fokker : De Groot W  Eig. : De Groot W


2  U/EX   
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Reuen Open klas


1  U/EX  RCACS 
Ch.Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

Geb.: 06062001  LOF  013799/02425
(Ch Seabury Joy Egoists  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : Folero  Eig. : Combis


2  U/EX   
Serov de Nikolaïev

Geb.: 10032001  LOF  013478/02440
(Igor de Nikolaïev  x  Olivia de Pinedo)
Fokker : Mme Michèle et M. Daniel Thalgott  Eig. : M. Gérard Jacquet


3  U/EX   
Cymabresjeva Elkai

Geb.: 26102001  NHSB  2382637
(Uljanow Barsois Anouk  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W de Groot  Eig. : W de Groot


4  U/EX   
Un Quoubilaï Khan des Balalaïkas

Geb.: 10062003  LOF  014109/30188
(Borodino Barich  x  Rakovna des Princes des Kazan)
Fokker : M. Pierre Renard  Eig. : M. et Mme Nowakowski


abs     
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin


n/p  U/EX   
Tsarkoi du Grand Fresnoy

Geb.: 03082002  LOF  013868
(Kaskad Iz Tsarkogo Sela  x  Steflova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Debaisieux


n/p  ZG/VG/TB   
Udanoff de Tchesskaïa

Geb.: 03022003  LOF  13935/02513
(Odareff de Tchesskaïa  x  Lariska de Tchesskaïa)
Fokker : Mr Pezet  Eig. : Mr Pezet



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB 
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans


2  U/EX  RCACIB 
Ch.Metel d'Al Kerby

Geb.: 27101996  LOF  012428/02239
(Ch Basnjan Moznij Metel  x  Ch. Kaja's Mystery)
Fokker : M.Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Valeska du Royaume de Sikishyma

Geb.: 09122004  LOF  en cours
(Smyrnoff du Domaine d'Ianasaia Poliana  x  Walishbury Raïssa)
Fokker : Ollitrault M  Eig. : Descheemaeker F



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX   
Vaskes Zarnitsa

Geb.: 28072003  RKF  1474959
(Vaskes Victor  x  Narjadnaja)
Fokker : M. Shiverskih V.  Eig. : Delecroix-Wallaert


3  U/EX   
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : F Descamps  Eig. : Kolbasin K


4  U/EX   
Udmilla du Clos Vremontois

Geb.: 10122003  LOF  014121
(Paulou de la Plaine du Luzas  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
Fokker : M. Bourrasset  Eig. : Mlle Boulanger C.


n/p  ZG/VG/TB   
Valse Viennoise du Grand Fresnoy

Geb.: 08022004  LOF  014177
(Orlov du Grand Fresnoy  x  Turquoise du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : M.H. Combis



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB BOB
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX  RCACS-RCACIB 
Ch.Sabine Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  NHSB  2375351
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : W.de Groot


3  U/EX   
Une Reine de France du Grand Fresnoy

Geb.: 09032003  LOF  14007/02884
(Ch. Eugenian Lohengrin  x  Ch Oriana du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.


4  U/EX   
Perchotine de Tchesskaïa

Geb.: 05091999  LOF  13181/02655
(J'Ajak de Tchesskaïa  x  Garsova Van Troybhiko)
Fokker : Mme Clesse  Eig. : Gaykowski


n/p  ZG/VG/TB   
Zarine du Pré du Château

Geb.: 26042000  LOSH  869324
(Volsky du Pré du Château  x  Tasha du Pré du Château)
Fokker : V Sauveur  Eig. : B Vogel


n/p  ZG/VG/TB   
Ysis du Pré du Château

Geb.: 10081999  LOSH  854064
(Tersky du Pré du Château  x  Rhapsodie du Pré du Château)
Fokker : V Sauveur  Eig. : B Vogel


n/p  U/EX   
Taiga des Princes de Kazan

Geb.: 28032002  LOF  13879/02917
(Ch. Oulianov des Princes de Kazan  x  Ch. Jalna des Princes de Kazan)
Fokker : MM. Siegner  Eig. : Nowakwski


n/p  U/EX   
Unika de Xanishka

Geb.: 28082003  LOF  014066
(Pouchkine Imperial de Perchinosskaia  x  Strelka Jaroska de Champmol)
Fokker : Bacquet-Pataud  Eig. : A. Bacquet


n/p  ZG/VG/TB   
Ulhanaskaïa L'Odysee de Tchesskaïa

Geb.: 26042003  LOF  014054
(Patchkov de Tchesskaïa  x  L'Odysee de Tchesskaïa)
Fokker : J.P. Pezet  Eig. : A. Vuylsteke


n/p  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


n/p  U/EX   
Hinschka's Tanya

Geb.: 09122002  LOF  013912
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Olga de Pinedo)
Fokker : Miralles Tomas P  Eig. : Woerther


n/p  U/EX   
Zvesda du Pré du Château

Geb.: 22092000  LOSH  876197
(Tersky du Pré du Château  x  Ulanova du Pré du Château)
Fokker : V Sauveur  Eig. : B Vogel


n/p  U/EX   
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart


n/p  U/EX   
Tzarine Odariane

Geb.: 25092002  LOF  13895/02899
(R'Odovoi Alexievitch des Balalaikas  x  Maritza de Kalianpo)
Fokker : M. Fondo F.  Eig. : Mme Trainel-Pillard



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Segovia du Grand Fresnoy

Geb.: 16082001  LOF  013564/02778
(V'Indra's Opus of Sunburst  x  Jaroslavna du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Woerther


2  U/EX   
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


3  U/EX   
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis



top


© 2005-2019 web.barsoi.be