index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
18-6-2005  Szczecin CACIB  (PL)
Keurmeester : Seamus Oates (IRL)

 results and photos European Borzoi    


 Abera Lesna Gala   JBOB  Czar Cara Polot


BOB Stillwater Tennessee Traveler     Athiara z Kruszelnickiego Dworu

  25 ingeschreven barsoi's (14 Reuen / 11 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Czar Cara Polot

Geb.: 18032004   
(Ch Wisniowy Wiatr Polot  x  Ch Royjska Ruletka Polot)
Fokker : Wieslawa Misterka-Kluska  Eig. : Wieslawa Misterka-Kluska


2  U/EX   
Alvaro Lesna Gala

Geb.: 14032004   
(Ch Ajuka Azya  x  Melancholja ze Strumian)
Fokker : Agnieszka Pajak  Eig. : Agnieszka Pajak


3  ZG/VG/TB   
Boyar Daw-Mar

Geb.: 09072004   
(Bohun ze Sfory Carycy  x  Onda Grotius)
Fokker : Kinga Woch  Eig. : Maciej Balut


4  ZG/VG/TB   
Ardon Lesna Gala

Geb.: 14032004   
(Ch Ajuka Azya  x  Melancholja ze Strumian)
Fokker : Agnieszka Pajak  Eig. : Victoria Cwil



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CWC 
Bilans Cwir-Cwir

Geb.: 13102003   
(Ch Bilans Amsterdam  x  Ch Sama Slodycz Polot)
Fokker : Thomasz Kuszyk  Eig. : Maciej Zajac



Reuen Open klas


1  U/EX  CWC - CACIB BOB
Stillwater Tennessee Traveler

Geb.: 02082002  AKC  HNO1265205
(Ch Stillwater Mountaineer  x  Stillwater Let Me Fly)
Fokker : C. Tyson  Eig. : Van Rijn Lidia


2  U/EX   
Trident Type Krylov

Geb.: 18062002   
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Proxima Centaur Krylov)
Fokker : H. Krylova  Eig. : K.u.M.Stephan


3  U/EX   
Avathar z Kruszelnickiego Dworu

Geb.: 18022002   
(Ch Mariinsky Irish Guinness  x  Ch Kerenina Polot)
Fokker : Anna Babinska  Eig. : Anna Babinska


4  U/EX   
Ischyma Fox

Geb.: 28092003   
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Malgorata Radlmacher



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CWC 
Triskel Celtic Krylov

Geb.: 18062002   
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Proxima Centaur Krylov)
Fokker : H. Krylova  Eig. : K.u.M.Stephan



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CWC - RCACIB 
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


2  U/EX   
Ch.Wjugow v.d. Windhundranch

Geb.: 16082001   
(Ch Scar v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : B.u.H. Schwarz


3  U/EX   
Ch.Rajski Ptak Polot

Geb.: 02041998   
(Ch Wassili v. Troybhiko  x  Malachitowa Mieczta Polot)
Fokker : Wieslawa Misterka Kluska  Eig. : M. M. Radlmacher


4  U/EX   
Ch.Bilans Amsterdam

Geb.: 25072001   
(Ch Unikat Urok Polot  x  Ch Sama Slodycz Polot)
Fokker : Thomasz Kuszyk  Eig. : Thomasz Kuszyk



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Dorsdorf Nicole

Geb.: 14122004   
(Ch Basandrin Braslet  x  Ch Basandrin Bespodobnaja Jashma)
Fokker : S. Dorogova  Eig. : Aneta Kluj



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Abera Lesna Gala

Geb.: 14032004   
(Ch Ajuka Azya  x  Melancholja ze Strumian)
Fokker : Agnieszka Pajak  Eig. : Agnieszka Pajak


2  U/EX   
Ischyma Genoveva

Geb.: 16092004  DWZB B  17349
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : M. Bourrasset G.


3  U/EX   
Manitias Sea Biscuit

Geb.: 30122003   
(Manitias Cloud Number Nine  x  Manitias Verzasca)
Fokker : Margret Manning  Eig. : Thomasz Kuszyk



Teven Tussenklas


1  U/EX  CWC 
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


2  U/EX   
Urania Princess Krylov

Geb.: 11122003   
(Patriot Krylov  x  Russian Revenge Krylov)
Fokker : Hana Krylova  Eig. : Jakob



Teven Open klas


1  U/EX  CWC - CACIB 
Athiara z Kruszelnickiego Dworu

Geb.: 18022002   
(Ch Mariinsky Irish Guinness  x  Ch Kerenina Polot)
Fokker : Anna Babinska  Eig. : Anna Babinska


2  U/EX  RCACIB 
Aparycja Amantki Polot

Geb.: 08062003   
(Ch Hassini Rus Duchess  x  Ch Rosyjska Ruletka Polot)
Fokker : Wieslawa Misterka-Kluska  Eig. : Wieslawa Misterka-Kluska


3  ZG/VG/TB   
Bilans Bed of Roses

Geb.: 25052003   
(Ch Bilans Amsterdam  x  Ch Liza z Kruszelnickiego Dworu)
Fokker : Thomas Kuszyk  Eig. : Thomas Kuszyk



Teven Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Udala v.d. Windhundranch

Geb.: 28012000   
(Polongain Carinjin  x  Ch La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : B.u.H. Schwarz



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CWC 
Ch.Pamina v.d. Windhundranch

Geb.: 05041997  DWZB B  16210
(Ch Odin a.d. Zarenreich  x  Ch Heleika v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : B.u.H. Schwarz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be