index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
4-6-2005  Großenhain CAC  (D)
Keurmeester : Wolfgang Baumann (D)

 sent in by Evelyn Kirsch    


B.I.S. Keurmeester/Juge/Judge : Hermann Bürk (D) Ischyma Carat    

  17 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 9 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Gaidar Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B 
(Ch Klingsor's Ontario  x  Ch. Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : P.u.J.Raspe



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-VDH 
Ch.Basandrin Germelin

Geb.: 02062002  DWZB B  17111
(Ch Maxime de Nikolaiev  x  Ch Basandrin Berezka)
Fokker : E. Fedorenko  Eig. : Fam. Kirsch/Seidel


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Yazdagard v.d. Windhundranch

Geb.: 16032002  DWZB B 
(Russian v.d. Windhundranch  x  Pamina v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : D.Hick/L.Hedlich-Hick



Reuen Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Baruschka's Janitschar

Geb.: 08052003  DWZB B  17146
(Ch. Klingsor's Mustang  x  Ch. Baruschka's Halatka)
Fokker : Schönfeld  Eig. : S. Schönfeld



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB - B.I.S.
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


2  U/EX  RVDH 
Ch.Holsky Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17015
(Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  U'Barinja des Steppes Glacées)
Fokker : Kalinowski  Eig. : U. Dick


3  U/EX   
Ch.Klingsor's Ontario

Geb.: 16052000  DWZB B  16748
(Ch. Klingsor's Nonius  x  Ch. Klingsor's Galappagos)
Fokker : Herold  Eig. : P.u.J. Raspe



Reuen Veteranenklas


1  ZG/VG/TB   
Hexe

Geb.: 03051995   
(  x  )
Fokker :   Eig. : K. Franz



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Ischyma Genoveva

Geb.: 16092004  DWZB B  17349
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : M. Bourrasset G.



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   JBOB
Rosjanka's Brisonka

Geb.: 20082004  DWZB B 
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : M. Voigt



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC-VDH BOS
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-VDH 
Fedina Zarownik

Geb.: 16122001  DWZB B 
(Ch. Catajeff-Pitro Zarownik  x  Ch. Eshjewika Zarownik)
Fokker : H. Kasimir  Eig. : H. Kasimir


2  U/EX  RVDH 
Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : K.u.U. Franz


3  ZG/VG/TB   
Kassandra v. Groben Hayn

Geb.: 03052000  DWZB B 
(Forokin Kalinow  x  Baruschka's Gilka)
Fokker : Einbock  Eig. : Voigt


4  ZG/VG/TB   
Dina v. Fasaneneck

Geb.: 15091998  DWZB B 
(Ch Interes Ariston-Bohemia  x  Zagredza CS Ariana)
Fokker : Ahlfänger  Eig. : D. Bigeschke


n/p  ZG/VG/TB   
Klingsor's Prinzessin

Geb.: 18052000  DWZB B 
(Ch. Klingsor's Nonius  x  Jolka Barzoi de Norois)
Fokker : Herold  Eig. : P.u.J. Raspe



Teven Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Baruschka's Ilischa

Geb.: 31072001  DWZB B 
(Ch. Klingsor's Mustang  x  Baruschka's Granitza)
Fokker : S. Schönfeld  Eig. : S. Schönfeld



top


© 2005-2019 web.barsoi.be