index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
22-5-2005  Namur CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Frau Piesik (D)
  14 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 9 Teven)


Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Ch.Ljaskai Kirov Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439170
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : Gielisse A.M.Th.  Eig. : Gielisse & N. Rijff-Rademaker


2  U/EX   
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin


3  U/EX   
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.


4  ZG/VG/TB   
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : F Descamps  Eig. : Kolbasin K



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


2  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


3  U/EX   
Valaïka Az Aftab Faizabad

Geb.: 30012004  LOF  14257
(Afelia's Eravan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Vannier et Dry  Eig. : M. Landrain


4  U/EX   
Uljana de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014143
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : A. Bacquet


n/p  ZG/VG/TB   
Ulhanaskaïa L'Odysee de Tchesskaïa

Geb.: 26042003  LOF  014054
(Patchkov de Tchesskaïa  x  L'Odysee de Tchesskaïa)
Fokker : J.P. Pezet  Eig. : A. Vuylsteke


n/p  ZG/VG/TB   
Udatscha des Crocs de Molière

Geb.: 06092003  LOF  014168
(Alexandroff du Pré du Château  x  Rézéda du Domaine D'Iasnaïa Poliana)
Fokker : Descamps  Eig. : Vandebrule Kolbasin K.-T.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Ch.Seabury's Celtic Dance

Geb.: 02031999  NHSB  2510383
(Am Ch Sky Run Winter Nova  x  Vernor View Christy)
Fokker : J. Sillers  Eig. : A. Gielisse/N. Rijff-Rademaker


2  U/EX   
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet



top


© 2005-2019 web.barsoi.be