index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
14-5-2005  Gelsenkirchen CAC LS NRW  (D)
Keurmeester : Frau J. Woolley (Aus)
  29 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 17 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


  VB/VP/TP   
Mischran Silent Running

Geb.: 13092004  DWZB B  17402
(Manitias Silent Knight at Mischran  x  Mischran Violetta)
Fokker : Mrs. A. Baker  Eig. : Ch. Schulte


  VB/VP/TP   
Scharkow's Abrek

Geb.: 23092004  DWZB B  17360
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : E. van den Berg



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Ch.Pyashka's Adash

Geb.: 14012004  DWZB B  17246
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Keller-Meyer



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-VDH BOS
Golob Raschi-Pack-Buran

Geb.: 16112001  DWZB B  16974
(Coldun Raschi-Pack-Buran  x  Dascha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : W. Demmerling/Bartusch J.


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Ch.Grischka aus dem Zarenreich

Geb.: 11122001  DWZB B  16988
(Ch Amur aus dem Zarenreich  x  Ischyma Andaluska)
Fokker : M Klug  Eig. : F Hoorneman


3  U/EX   
Brassok Theo van Doesburg

Geb.: 17102001  SKK  56507/2001
(Argon von Chrima-Hyvandora  x  Yermoloff's Femida)
Fokker : R. Dirksen  Eig. : Ebel U.


4  U/EX   
Ch.Beamer Starship Trooper

Geb.: 03072001  NHSB Imp  2350547
(Ch Vronsky the Vanquisher  x  Stonebar Blushing Flame over Beamer)
Fokker : R Godden  Eig. : Kluiters/vd Broek


n/p  U/EX   
Ailica's Dice

Geb.: 28102002  DWZB B  17081
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : S. Matyssek



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Ailica's Caspar

Geb.: 24022001  DWZB B  16855
(Rajalinjan Oberon  x  Ailica's Akira)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : S. Matyssek



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Kuskaya's Arak of Kalinow

Geb.: 26122000  DWZB B  16876
(Ch Bajenko Kalinow  x  Barzaya Kuscaja)
Fokker : J. Troxler  Eig. : Kalinowski R.+S.



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Vatania az Aftab Faizabad

Geb.: 09092004  DWZB B  17400
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier & Dry  Eig. : Ch. Schulte


  VB/VP/TP   
Volodja az Aftab Faizabad

Geb.: 09092004  DWZB B  17401
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier & Dry  Eig. : A. Breitenbach


  VB/VP/TP   
Scharkow's Akasha

Geb.: 23092004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A.+T. Schelke


  VB/VP/TP   
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : A. Breitenbach



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX   
Teine Under a Red Sky Kalinow

Geb.: 17112003  DWZB B  17289
(Ch Elbur Kalinow  x  Ch Teine Abracadabra)
Fokker : A. Midgarden  Eig. : R. + S. Kalinowski



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Inuschka Kalinow

Geb.: 18082003  DWZB B  7189
(Ch Kuskaya Arak of Kalinow  x  Ch Starborough Fait Accompli)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : R. + S. Kalinowski


2  U/EX  RVDH 
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann


3  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


4  ZG/VG/TB   
Hednaja vom Sölring Hüs

Geb.: 26102003  DWZB B  17219
(Dorbas vom Sölring Hüs  x  Elmaya van Troybhiko)
Fokker : I.+H. Neumann  Eig. : Neumann/Döring



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-VDH BOB
Ch.Enoija v Triumfus Dyonisos

Geb.: 30032000  NHSB  2308680
(Multi Ch Cherkaj v St Andrew's  x  Anjuschka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : J K Smit


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Uljanow Barsois Blue Chakira

Geb.: 23032003  DWZB B  17128
(Ch Amur aus dem Zarenreich  x  Ch Cymabresjeva Chjavah)
Fokker : Ch. Schulte  Eig. : Ch. Schulte


3  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


4  U/EX   
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05102002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer


n/p  U/EX   
First Edition Modnyabistru

Geb.: 14052001  NHSB  2361374
(Lelant Black Copper  x  Gustopsowaya's Dark Daydream)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Kluiters/vd Broek



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann


2  U/EX  RVDH 
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek



top


© 2005-2019 web.barsoi.be