index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
8-5-2005  Weiswampach CACL  (L)
Keurmeester : Mr. J.L. Grunheid (F)

BOS Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka   BOB  Ch. Seabury's Celtic Dance

  28 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 19 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Turgai's Haziz

Geb.: 05102004  DWZB B  17381
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : Franz  Eig. : Neu Daniel



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Lux Jr. Ch. JBOB
Birik Carinjin vd Windhundranch

Geb.: 26042004  LOF  017282
(Ch Alicia's Chamberlain  x  Ch Pamina vd Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Cymabresjeva Hermes

Geb.: 10062004  NHSB  2512357
(Cymabresjeva Elkai  x  Sabine Az Aftab Faizabad)
Fokker : De Groot W  Eig. : Ronvaux D



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACL BOS
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


2  U/EX  RCACL 
Ch.Costnov Van Wisinskaja

Geb.: 19082003  LOSH  938840
(Ch Yovan des Bilichki  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Gillemot-Vaerendonck



Reuen Open klas


1  U/EX  CACL 
Ch.Ljaskai Kirov Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439170
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : Gielisse A.M.Th.  Eig. : Gielisse & N. Rijff-Rademaker


2  U/EX  RCACL 
Ch.Staraja Russa Darkov Fresnoy

Geb.: 29042003  LOF  14360/2536
(Ch Darbaschan's Scotch Amber  x  Ch Borscana Helter Skeller)
Fokker : Voulainen  Eig. : M.H. Combis


3  U/EX   
Cfarouk des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927623
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : D. Ronvaux



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Bekenjo Van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  913289
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Lux Jr Ch 
Caaccia Bistkupskova

Geb.: 21022004  LOF  en cours
(Ch Amur Neusky's Vanage Gold  x  Poly z. Palatinu Morava)
Fokker : Zapletal  Eig. : Combis M.H.



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Staraja Russa Eva Grand Fresnoy

Geb.: 26092003  LOF  en cours
(Ch Staraja Russa Andej  x  Ch Darbasschan's Lovely Godiva)
Fokker : Voulitaninen  Eig. : Combis M.H.


2  U/EX  RCACL 
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


3  U/EX   
Chalimar du Pré du Château

Geb.: 26122003  LOSH  0947070
(Ch Xyvanoff du Pré du Château  x  Vesna du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V.  Eig. : Sauveur V.


4  U/EX   
Uljana de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014143
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : A. Bacquet


n/p  U/EX   
Valaïka Az Aftab Faizabad

Geb.: 30012004  LOF  14257
(Afelia's Eravan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Vannier et Dry  Eig. : M. Landrain


n/p  ZG/VG/TB   
Conouska Van Wisinskaja

Geb.: 19082003  LOSH  938843
(Ch Yovan des Bilichki  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Poppe



Teven Open klas


1  U/EX  CACL 
Ch.Segovia du Grand Fresnoy

Geb.: 16082001  LOF  013564/02778
(V'Indra's Opus of Sunburst  x  Jaroslavna du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Woerther


2  U/EX  RCACL 
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


3  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


4  U/EX   
Kaya Ljaskaya Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439174
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : Gielisse A M Th  Eig. : Gielisse A M Th & N. Rijff-Rademaker


n/p  U/EX   
Udatschka Van Wisinskaja

Geb.: 21051996  LOSH  781559
(Zachar Stepowy Goniec  x  Pavlova Van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : G Gillemot


n/p  U/EX   
Altaia du Pré du Château

Geb.: 03072001  LOSH  0863924
(Ch Tersky du Pré du Château  x  Volga du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauveur


n/p  U/EX   
Sarah Bernard du Grand Fresnoy

Geb.: 08112001  LOF  013564/2778
(V'Indra's Opus of Sunburst  x  Ch Nadiakova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.


n/p  U/EX   
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL BOB
Ch.Seabury's Celtic Dance

Geb.: 02031999  NHSB  2510383
(Am Ch Sky Run Winter Nova  x  Vernor View Christy)
Fokker : J. Sillers  Eig. : A. Gielisse/N. Rijff-Rademaker


2  U/EX  RCACL 
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis



top


© 2005-2019 web.barsoi.be