index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
5-5-2005  Polleur CAC KBWC CRBL  (B)
Keurmeester : Mr. A Sacco (B)

Reserve B.I.S. Piatoi Polozovich de Xanishka    


BIS 2 Veteran Tara v. Tuchkala    

  18 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 10 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   JBOB
Cymabresjeva Hermes

Geb.: 10062004  NHSB  2512357
(Cymabresjeva Elkai  x  Sabine Az Aftab Faizabad)
Fokker : De Groot W  Eig. : Ronvaux D


2  ZG/VG/TB   
Czarevitch du Pré du Château

Geb.: 15122003  LOSH  0945303
(Mch Xyvanoff du Pré du Château  x  Ysba du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : Deffense-Wafelaert



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC 
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


2  U/EX   
Cfarouk des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927623
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : D. Ronvaux


3  U/EX   
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin


4  ZG/VG/TB   
Un Quoubilaï Khan des Balalaïkas

Geb.: 10062003  LOF  014109/30188
(Borodino Barich  x  Rakovna des Princes des Kazan)
Fokker : M. Pierre Renard  Eig. : M. et Mme Nowakowski


n/p  ZG/VG/TB   
Grand Prix Aurora

Geb.: 15102001  DWZB B  16964
(Ch Giljay Rusisch  x  Otrada de Xanishka)
Fokker : Strube P.  Eig. : Strube D.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC BOB - BIS2
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : F Descamps  Eig. : Kolbasin K


2  ZG/VG/TB   
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Open klas


1  U/EX  CAC BOS
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


2  U/EX  RCAC 
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


3  U/EX   
Valaïka Az Aftab Faizabad

Geb.: 30012004  LOF  14257
(Afelia's Eravan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Vannier et Dry  Eig. : M. Landrain


4  U/EX   
Uljana de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014143
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : A. Bacquet


n/p  ZG/VG/TB   
Usha-Fedora d'Ymauville

Geb.: 20062003  LOF  014035
(Gamajun Aurora  x  Russie-Impériale d'Ymauville)
Fokker : F. Stacul  Eig. : Strube G.&P.


n/p  ZG/VG/TB   
Rakovna des Princes de Kazan

Geb.: 09022000  LOF  013251/02753
(Ch Hugaï des Princes de Kazan  x  Irinka Blanca Barzet)
Fokker : M. Seigner  Eig. : Nowakowski-Renard



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet



Teven Veteranenklas


1  U/EX   BIS 2 Veteraan/Veteran/Veteran
Tara v. Tuchkala

Geb.: 16061995  LOSH  758956
(Petroff v. Troybhiko  x  Galina v. Kornalowa)
Fokker : Schoepen  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



top


© 2005-2019 web.barsoi.be