index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
16-4-2005  Antwerpen CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mr. J. Brixhe (B)

BOS Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole   BOB  Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka


 Cymabresjeva Hermes   JBOB  Valaïka Az Aftab Faizabad

  16 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 7 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Vorowitz Wolfskaia de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014380
(Ruslan St.Rogoff Impérial de Perchinosskaia  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S.  Eig. : Vuylsteke A.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Cymabresjeva Hermes

Geb.: 10062004  NHSB  2512357
(Cymabresjeva Elkai  x  Sabine Az Aftab Faizabad)
Fokker : De Groot W  Eig. : Ronvaux D



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.


2  U/EX   
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


3  U/EX   
Cymabresjeva Elkai

Geb.: 26102001  NHSB  2382637
(Uljanow Barsois Anouk  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W de Groot  Eig. : W de Groot


4  U/EX   
Cfarouk des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927623
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : D. Ronvaux


n/p  U/EX   
Cgalaad des Steppes Glacées

Geb.: 09092003  LOSH  937690
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Xcabriole des Steppes Glacées)
Fokker : Landrain M  Eig. : Landrain M



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB - B.I.G. - BIS3
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans


2  U/EX   
Ch.Barzaya Kinzhal

Geb.: 25041997  DWZRV B  16433
(Walholl's Falstaff  x  Barzaya Ninotschka)
Fokker : Gobbo-Muller  Eig. : Unger Herbert Carmen & Jos Statti



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Valaïka Az Aftab Faizabad

Geb.: 30012004  LOF  14257
(Afelia's Eravan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Vannier et Dry  Eig. : M. Landrain



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ulhanaskaïa L'Odysee de Tchesskaïa

Geb.: 26042003  LOF  014054
(Patchkov de Tchesskaïa  x  L'Odysee de Tchesskaïa)
Fokker : J.P. Pezet  Eig. : A. Vuylsteke


3  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


4  U/EX   
Barzaya Ilena

Geb.: 23052003  DWZRV B  17265
(Barzaya Krylat  x  Svora d'Ymauville)
Fokker : Gobbo-Muller  Eig. : Unger Herbert Carmen & Joe Statti


n/p  U/EX   
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Afelia's Divania

Geb.: 14101999  NHSB  2275070
(M Ch Javidov az Aftab Faizabad  x  Majorow's Nevania)
Fokker : C Lihlja  Eig. : W de Groot



top


© 2005-2019 web.barsoi.be