index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
12-12-2004  Brussels Dog Show 2004 - CAC-CACIB Brussel  (B)
Keurmeester : Mr. P. Renard (F)

BOB Piatoi Polozovich de Xanishka   BOS  Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole


B.I.G. Keurmeester/Judge/Juge : Mrs. L. Mach (CH) Piatoi Polozovich de Xanishka    


B.I.S. 5 Piatoi Polozovich de Xanishka    


Keurmeester/Judge/Juge : A. Dewilde (B) Piatoi Polozovich de Xanishka    

  27 ingeschreven barsoi's (13 Reuen / 14 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Cymabresjeva Hermes

Geb.: 10062004  NHSB  2512357
(Cymabresjeva Elkai  x  Sabine Az Aftab Faizabad)
Fokker : De Groot W  Eig. : Ronvaux D



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Belgian Junior Winner '04 
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


abs     
Troykaia Polozovich Chudo

Geb.: 11102003  LOSH  940735
(Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : V. Jans  Eig. : Dumalin M.


abs     
U'Filoz de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014139
(Tsjerkaj du Bois St Lambert  x  Ch Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet/X.Pataud  Eig. : Dumalin M.


abs     
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain


2  U/EX   
Bekenjo Van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  913289
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe


3  U/EX   
Almas Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885841
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe


4  U/EX   
Cgalaad des Steppes Glacées

Geb.: 09092003  LOSH  937690
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Xcabriole des Steppes Glacées)
Fokker : Landrain M  Eig. : Landrain M


abs     
Cozak Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  935191
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : Dumalin M.


n/p  ZG/VG/TB   
Turgai's Feniks

Geb.: 22042002  DWZB B  17025
(Bajar Raschi Pack Buran  x  M Ch Turgai's Birjanska)
Fokker : M Franz  Eig. : Heiderscheid J



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB - B.I.G. - 5 B.I.S.
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans


2  U/EX   
Ch.Venets Vseja Rusi Iz Podnebesija

Geb.: 26041999  RKF  1843
(Goritsvet Shelk  x  Nezhdannaja Radost)
Fokker : Fatyukhin A  Eig. : Balakireva E



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Belgian Junior Winner '04 JBOB
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX   
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : F Descamps  Eig. : Kolbasin K


abs     
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


3  U/EX   
Udatschka Van Wisinskaja

Geb.: 21051996  LOSH  781559
(Zachar Stepowy Goniec  x  Pavlova Van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : G Gillemot


abs     
Ulhanaskaïa L'Odysee de Tchesskaïa

Geb.: 26042003  LOF  014054
(Patchkov de Tchesskaïa  x  L'Odysee de Tchesskaïa)
Fokker : J.P. Pezet  Eig. : A. Vuylsteke


abs     
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain



Teven Gebruikshondenklas


abs     
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Russia Imperial d'Ymauville

Geb.: 04042000  LOF  013209/02692
(Natchevarianof de Tchesskaïa  x  Jaruschka d'Ymauville)
Fokker : F. Stacul  Eig. : S. Guillon


2  U/EX   
Ch.Amour Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885844
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot


3  U/EX   
Ch.Vasilisa Prekrasnaja Iz Podnebesija

Geb.: 26041999  RKF  1850
(Goritsvet Shelk  x  Nezhdannaja Radost)
Fokker : Fatyukhin A  Eig. : Balakireva E


abs     
Ch.Seabury's Celtic Dance

Geb.: 02031999  NHSB  2510383
(Am Ch Sky Run Winter Nova  x  Vernor View Christy)
Fokker : J. Sillers  Eig. : A. Gielisse/N. Rijff-Rademaker



top


© 2005-2019 web.barsoi.be