index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
28-11-2004  Amsterdam Winner 2004 CAC-CACIB  (NL)
Keurmeester : M.C. Delabelle (B)

BOS Jelistaz Just Like Pistachio   BOB  Smirnoff Sofja

  29 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 18 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Felat Filatko v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 08032004  NHSB  2497512
(Ch Kuscaya's Arak  x  Ch Duschinka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden/v Gestel  Eig. : vd Zanden/v Gestel



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JW '04 
Cymabresjeva Grosniy

Geb.: 14112003  NHSB  2482116
(Uljanow Barsois Anouk  x  Ch Afelia's Divania)
Fokker : De Groot W  Eig. : De Groot W


2  U/EX   
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


3  ZG/VG/TB   
Kanzai'z Flying Dutchman

Geb.: 14112003  NHSB  2525980
(Am Ch Osdow av Fjascho  x  Am Ch Windsatin Color on the air)
Fokker : K. Murray  Eig. : C.J. Vlaardingerbroek



Reuen Open klas


1  U/EX   
Ch.Wisniowy Wiatr Polot

Geb.: 23082001  LOF  140/212477
(Mariinksy Irish Guinness  x  Lowna Lasica Polot)
Fokker : Misterka-Kluska  Eig. : Lidia Van Rijn/Kinga Bulyma


2  U/EX   
Cymabresjeva Elkai

Geb.: 26102001  NHSB  2382637
(Uljanow Barsois Anouk  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W de Groot  Eig. : W de Groot


3  U/EX   
Ch.Arthur Ze Silva Taroucca

Geb.: 14041999  DWZB B  1694/99
(Aegir Z Bilmy  x  Christalina Barzet)
Fokker : M. Kment  Eig. : O.S. Huettner



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesska´a  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB W'04 BOS
Ch.Jelistaz Just Like Pistachio

Geb.: 05071998  S  43597/98
(Stravi Edward Nigma  x  Ch Jelistaz Ezmeralda)
Fokker : S Holmberg/S Soderberg  Eig. : S Holmberg/S Soderberg


2  U/EX   
Ch.Grischka aus dem Zarenreich

Geb.: 11122001  DWZB B  16988
(Ch Amur aus dem Zarenreich  x  Ischyma Andaluska)
Fokker : M Klug  Eig. : F Hoorneman


3  U/EX   
Ch.Rosjanka's Andrash

Geb.: 14092001  DWZB B  16923
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : O.S. Huettner



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Fayina Fedora v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 08032004  NHSB  2497517
(Ch Kuscaya's Arak  x  Ch Duschinka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : vd Zanden/v Gestel


2  VB/VP/TP   
Gitana Di Roccabarbara

Geb.: 13032004  NHSB imp Ita  2549761
(Alarico di Roccabarbara  x  Daiara di Roccabarbara)
Fokker : Cattabiani Ferrari  Eig. : I Quinlan - S. Bergamo


3  VB/VP/TP   
Fara Farovkaya v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 08032004  NHSB  2497515
(Ch Kuscaya's Arak  x  Ch Duschinka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden/v Gestel  Eig. : A A v Woerdekom


4  VB/VP/TP   
Jelistaz One Little Sweetheart

Geb.: 13052004  DWZB B  17491
(Stravi Red Cloud  x  Jelistaz Ice Cream)
Fokker : S Holmberg/S Soderberg  Eig. : M. Wille



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JW '04 
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX   
Cymabresjeva Gacha

Geb.: 14112003  NHSB  2482121
(Uljanow Barsois Anouk  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : A.F. van Riel


3  U/EX   
Jelka

Geb.: 01022004  NHSB  2492608
(Borodino Barich  x  Ch Gustopsowaya's Brindle Breeze)
Fokker : H. Soonius-Nieuwenhuis  Eig. : H. Soonius-Nieuwenhuis


4  U/EX   
Rasswet's Adana

Geb.: 04092003  DWZB B  17201
(Stepun's Rimski  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : M.M. Wille  Eig. : M.M. Wille



Teven Open klas


1  U/EX   
The Flying Zoi's Sirius

Geb.: 07082002  S  52523/2002
(Smirnoff Rhusqa  x  Abigaile)
Fokker : A Koster  Eig. : A Koster


2  U/EX   
Ch.Basha Wolfska´a

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


3  U/EX   
Cymabresjeva Farusha

Geb.: 03042003  NHSB  2217582
(Borodino Barich  x  Ch Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : T. Kregting


4  U/EX   
Blisshound Paradise Girl

Geb.: 19062002  S  51185/2002
(Ch Zimistraija Napoleon  x  Babotjka's Erotika)
Fokker : L. Lund  Eig. : M.F. Svindseth



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB W'04 BOB
Ch.Smirnoff Sofja

Geb.: 11011999  DKK  01510/99
(Ridgeside Oliver  x  Smirnoff Olinka)
Fokker : E Lundum  Eig. : P Lervad


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Enoija v Triumfus Dyonisos

Geb.: 30032000  NHSB  2308680
(Multi Ch Cherkaj v St Andrew's  x  Anjuschka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : J K Smit


3  U/EX   
Ch.Afelia's Divania

Geb.: 14101999  NHSB  2275070
(M Ch Javidov az Aftab Faizabad  x  Majorow's Nevania)
Fokker : C Lihlja  Eig. : W de Groot


4  U/EX   
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesska´a  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


n/p  U/EX   
Ch.Damayi v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 26101999  NHSB  2286086
(Ch Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  Yvanka v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : F.v.Zanden  Eig. : A.A.v.Woerdekom


n/p  U/EX   
Ch.Eschna v Triumfus Dyonisos

Geb.: 30032000  NHSB  2308685
(Multi Ch Cherkaj v St Andrew's  x  Anjuschka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden/v Gestel  Eig. : vd Zanden/v Gestel



top


© 2005-2019 web.barsoi.be