index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
14-11-2004  Kortrijk CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Frau W. Peschges (D)

Best in Group (J. Brixhe) Piatoi Polozovich de Xanishka   6 Best in Show (L. De Ridder-Onghena) 


CAC-CACIB BOS Amour Van Wisinskaja   CAC-CACIB BOB  Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

  19 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 11 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Variag

Geb.: 06032004  LOF 
(Rojdestvenski Homierovitch Boldareffchino  x  Roussania Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : V Kojine  Eig. : Genko Marie



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Troykaia Polozovich Chudo

Geb.: 11102003  LOSH  940735
(Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : V. Jans  Eig. : Dumalin M.


2  U/EX   
Czar Van Wisinskaja

Geb.: 19082003  LOSH  0938839
(Ch Yovan des Bilichki  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Vanhauwaert Francis



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain


2  U/EX   
Almas Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885841
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe


3  U/EX   
Bekenjo Van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  913289
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe


4  ZG/VG/TB   
Cozak Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  935191
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : Dumalin M.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB - B.I.G. - 6 B.I.S.
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Viuga Alexia d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014228
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Stacul  Eig. : A.Bacquet



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann


2  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Open klas


1  U/EX   
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


3  U/EX   
Ch.Segovia du Grand Fresnoy

Geb.: 16082001  LOF  013564/02778
(V'Indra's Opus of Sunburst  x  Jaroslavna du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Woerther


4  U/EX   
Hinschka's Tanya

Geb.: 09122002  LOF  013912
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Olga de Pinedo)
Fokker : Miralles Tomas P  Eig. : Woerther


n/p  ZG/VG/TB   
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Ch.Amour Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885844
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot


2  U/EX   
Ch.Russia Imperial d'Ymauville

Geb.: 04042000  LOF  013209/02692
(Natchevarianof de Tchesskaïa  x  Jaruschka d'Ymauville)
Fokker : F. Stacul  Eig. : S. Guillon



top


© 2005-2019 web.barsoi.be