index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
13-11-2004  Kortrijk KBWC-CRBL 2004 CAC  (B)
Keurmeester : M. Hermel (F)

CAC BOB Best in Show Piatoi Polozovich de Xanishka   CAC BOS  Ch. Pyashka de Xanishka

  24 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 14 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  KBWC Junior Winner 
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


2  ZG/VG/TB   
Ch.U'Alexe´ de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.


3  ZG/VG/TB   
Czar Van Wisinskaja

Geb.: 19082003  LOSH  0938839
(Ch Yovan des Bilichki  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Vanhauwaert Francis


4  ZG/VG/TB   
U'Romanov Ordo´evitch des Balala´kas

Geb.: 21092003  LOF  014319/02546
(R'Ordovo´ Alexe´vitch des Balala´kas  x  Basnjan Tai Vaan Lamja)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski Pascal



Reuen Open klas


1  U/EX   
Persei's Toader Bahram

Geb.: 31082002  LOSH  840624
(Ch Jovan des Bilichki  x  Persei's Phen Albeda)
Fokker : F. Sauton  Eig. : Van Hauwaert F


2  U/EX   
Bekenjo Van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  913289
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe


3  ZG/VG/TB   
Almas Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885841
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC KBWC Winner 2004 BOB - Best in Show
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesska´a  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans


2  U/EX   
Ch.Seabury's Konstantinov

Geb.: 30061997  NHSB  2225711
(Cordova Mishkova Warchant  x  Silkwind's Celerina)
Fokker : J Sillers  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker


3  U/EX   
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Puppyklas


n/p  B/P   Beste/Best/Meilleur Puppy
Viuga Alexia d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014228
(Gamajun Aurora  x  Russie ImpÚriale d'Ymauville)
Fokker : Stacul  Eig. : A.Bacquet



Teven Jeugdklas


1  U/EX  KBWC Junior Winster JBOB
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff ImpÚrial de Perchinoska´a  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann


2  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


3  G/B   
Conouska Van Wisinskaja

Geb.: 19082003  LOSH  938843
(Ch Yovan des Bilichki  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Poppe



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC 
Ch.Basha Wolfska´a

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


2  U/EX   
Ch.Segovia du Grand Fresnoy

Geb.: 16082001  LOF  013564/02778
(V'Indra's Opus of Sunburst  x  Jaroslavna du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Woerther


3  U/EX   
Ta´ga des Princes de Kazan

Geb.: 28032002  LOF  013879
(Oncianov des Princes de Kazan  x  Jalna des Princes de Kazan)
Fokker : Seigner M  Eig. : Nowakowski P


4  U/EX   
Tchernaia du Grand Fresnoy

Geb.: 03082002  LOF  013871
(Kaskad Iz Tsarskogo Sela  x  Steflova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Barbier C


n/p  U/EX   
Hinschka's Tanya

Geb.: 09122002  LOF  013912
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Olga de Pinedo)
Fokker : Miralles Tomas P  Eig. : Woerther



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC - KBWC Winner 2004 
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesska´a  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann


2  U/EX   
Ch.Russia Imperial d'Ymauville

Geb.: 04042000  LOF  013209/02692
(Natchevarianof de Tchesska´a  x  Jaruschka d'Ymauville)
Fokker : F. Stacul  Eig. : S. Guillon


3  U/EX   
Ch.Seabury's Celtic Dance

Geb.: 02031999  NHSB  2510383
(Am Ch Sky Run Winter Nova  x  Vernor View Christy)
Fokker : J. Sillers  Eig. : A. Gielisse/N. Rijff-Rademaker


4  U/EX   
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesska´a  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


n/p  U/EX   
Ch.Babuschka van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  0913293
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



top


© 2005-2019 web.barsoi.be