index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
5-9-2004  Luxembourg CACL-CACIB  (L)
Keurmeester : J. Brixhe (B)

2 Best in Group Piatoi Polozovich de Xanishka    


Keurmeester/Juge/Judge : Mr. Tino Pehar (Croatie) Piatoi Polozovich de Xanishka    


CACL-CACIB BOB Piatoi Polozovich de Xanishka   CACL-CACIB BOS  Ch. Russia Imperial d'Ymauville

  25 ingeschreven barsoi's (13 Reuen / 12 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   Ch Jeune Lux.
Cymabresjeva Filatov

Geb.: 03042003  NHSB  2447915
(Borodino Barich  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : M J Colin


2  U/EX   
Cymabresjeva Grosniy

Geb.: 14112003  NHSB  2482116
(Uljanow Barsois Anouk  x  Ch Afelia's Divania)
Fokker : De Groot W  Eig. : De Groot W


3  ZG/VG/TB   
U'Aloha Mega from Fart Stable

Geb.: 26112003  LOF  014208
(Ch Teine Fiddler at Tarasov  x  Welwotowa Wybranka Polot)
Fokker : Fart Stable  Eig. : Mr Michel Richard



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Cfarouk des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927623
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : D. Ronvaux



Reuen Open klas


1  U/EX  CACL-RCACIB 
Cymabresjeva Elkai

Geb.: 26102001  NHSB  2382637
(Uljanow Barsois Anouk  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W de Groot  Eig. : W de Groot


2  U/EX  RCACL 
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain


3  U/EX   
Ruslan Imperial de Perchinoskaïa

Geb.: 09022000  LOF  13215/02415
(Natchevarianof de Tchesskaïa  x  Lintrouchka de Tchesskaïa)
Fokker : J. Prunier  Eig. : Bacquet-Palenne


4  U/EX   
Sortilège de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 09072001  LOF  13499/02473
(Oxip de Beloussof  x  Orlowska de Tchesskaïa)
Fokker : Guillon S  Eig. : M.J. Colin


n/p  U/EX   
Serov de Nikolaïev

Geb.: 10032001  LOF  013478/02440
(Igor de Nikolaïev  x  Olivia de Pinedo)
Fokker : Mme Michèle et M. Daniel Thalgott  Eig. : M. Gérard Jacquet



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL New Lux Ch.
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX  RCACL 
Ch.Patchkov de Tchesskaïa

Geb.: 05091999  LOF  13175/02361
(J'Ajak de Tchesskaïa  x  Garsova Van Troybhiko)
Fokker : Mme Clesse  Eig. : Mr Pezet


3  ZG/VG/TB   
Ailica's Dice

Geb.: 28102002  DWZB B  17081
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : S. Matyssek



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOB - Reserve B.I.G.
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann



Teven Jeugdklas


1  U/EX   Ch Jeune Lux
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX   
Uljana de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014143
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : A. Bacquet


3  ZG/VG/TB   
U'Aisling of the Ring from Fart Stable

Geb.: 26112003  LOF  014209
(Ch Teine Fiddler at Tarasov  x  Welwetowa Wybranka Polot)
Fokker : Fart Stable  Eig. : Mr Michel Richard



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX  RCACL 
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain


3  U/EX   
Hinschka's Tanya

Geb.: 09122002  LOF  013912
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Olga de Pinedo)
Fokker : Miralles Tomas P  Eig. : Woerther



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL-RCACIB New Lux Ch
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann


2  U/EX  RCACL 
Ourasia de Beloussof

Geb.: 11121998  LOF  12854/02629
(Ch Javidov Az Aftab Faizabad  x  Ch J'Imagine de Belouyeva)
Fokker : M J Colin  Eig. : M J Colin



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOS - New Lux Ch
Ch.Russia Imperial d'Ymauville

Geb.: 04042000  LOF  013209/02692
(Natchevarianof de Tchesskaïa  x  Jaruschka d'Ymauville)
Fokker : F. Stacul  Eig. : S. Guillon


2  U/EX  RCACL 
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


3  U/EX   
Ch.Cymabresjeva Dolia

Geb.: 02111998  NHSB  2217582
(Ch Javidov Az Aftab Faizabad  x  Galina Za Aftab Faizabad)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot



top


© 2005-2019 web.barsoi.be