index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
22-5-2004  Issum CAC  (D)
Keurmeester : Herr A. v.d. Broek (NL)

CAC VDH BOB Turgai's Dolina   VDH BR  Ch. Casanova vom Tollhaus


Males CAC VDH KatZ Rythm of the Night   RCAC VDH  Ch. Amor van Wisinskaja


Females CAC VDH Turgai's Dolina   RCAC RVDH  Stepun's Quewitschka


JBOB Jugendsieger Turgai's Galka     Rassim's Dareois


Jüngsten BIS Puppy (Frau W. Peschges) Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka    

  19 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 10 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Jüngsten BIS Puppy
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


2  VB/VP/TP   
Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Combis M.H.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Rassim's Dareois

Geb.: 06052003  ZB  17155
(Teine Windmaster of Foxwood  x  Stonebar Sancara)
Fokker : V&M Niekamp  Eig. : F Heylen



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-VDH 
Ch.KatZ Rythm of the Night

Geb.: 21062002  AKC HP  01357902
(Ch Teine Windmaster of Foxwood  x  Ch Wyvern Rush'n Style of Kameoz)
Fokker : K Sawyer  Eig. : V Niekamp


2  U/EX  RVDH 
Klingsor's Locket

Geb.: 23021997  DWZB B  16188
(Baruschka's Eikman  x  Klingsor's Grazia)
Fokker : Herold/Schwedler  Eig. : H.G. Bergmann


3  U/EX   
Stepun's Turgeniew

Geb.: 28022002  DWZB B  17002
(Ch Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : S. Ricke



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC-VDH 
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX  RVDH 
Stepun's Rasmus

Geb.: 08011999  DWZB B  16515
(Ch U'Baikal des Steppes Glacées  x  Ch Stepun's Newolina)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : W. Giesen



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOS
Ch.Casanova vom Tollhaus

Geb.: 16041999  DWZB B 
(Zarchan aus dem Zarenreich  x  Celeste van Pazjino)
Fokker : B Döring  Eig. : L. Gelder



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Turgai's Galka

Geb.: 06062003  DWZB B  17169
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  MCh Turgai's Chernika)
Fokker : M.+G. Franz  Eig. : M.+G. Franz


2  U/EX   
Uteshka du Grand Fresnoy

Geb.: 09032003  LOF  014008
(Ch Eugenian Lohengrin  x  Ch Oriana du Grand Fresnoy)
Fokker : M H Combis  Eig. : S G Kettner


3  U/EX   
Ursula Andress du Grand Fresnoy

Geb.: 15062003  LOF  014060
(Orlov du Grand Fresnoy  x  Romy Schneider du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : S.+G. Kettner



Teven Open klas


1  U/EX  VDH 
Wonna Wiosna Stepowy Goniec

Geb.: 15032002  PKR.X  4945
(Ch Rakenlov Beliy Baritsnik  x  Ch Bieriozka Ouma Bojarow)
Fokker : K Rychlik  Eig. : V Stinner


2  U/EX  RVDH 
Almaska van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885848
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : F Heylen


3  U/EX   
Xalna Stepowy Goniec

Geb.: 22092002  PKR.X  5106
(Ch Rakenlov Beliy Baritsnik  x  Ch Spiewka Stepowy Goniec)
Fokker : K Rychlik  Eig. : V Stinner


4  U/EX   
Stepun's Taijna

Geb.: 28022002  DWZB B  17004
(MCh Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wöhrle/Simon



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC-VDH BOB
Turgai's Dolina

Geb.: 17101997  DWZB B  16280
(U'Baikal des Steppes Glacées  x  Ch Turgai's Asmyrna)
Fokker : G.+M. Franz  Eig. : G.+M. Franz


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Ch.Stepun's Quewitschka

Geb.: 01021998  DWZB B  16491
(Ch Erawan Zarewitsch  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : A. Wilhelm



top


© 2005-2019 web.barsoi.be