index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
8-5-2004  Offenbach CAC  (D)
Keurmeester : Herr Sistermann (D)

 Results & pictures : Dagmar Renelt    


CAC VDH BOB Chaika Alexander   CAC VDH BR  Gaidan Raschi-Pack-Buran

  17 ingeschreven barsoi's (7 Reuen / 10 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Babuschka's Gavan

Geb.: 28052003  DWZB B  17166
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fata)
Fokker : B. Baumann-Roth  Eig. : Kaiser Ch



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-VDH BOS
Gaidan Raschi-Pack-Buran

Geb.:   DWZB B 
(Coldun Raschi-Pack-Buran  x  Daschsa Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann  Eig. : Schöbel-Paatz


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Bojar-Buran Alexander

Geb.: 27012001  DWZB B  16831
(Curak von der Wittenaue  x  Zaruschka Alexander)
Fokker : D Renelt  Eig. : D Renelt


3  U/EX   
Brassok Theo van Doesburg

Geb.: 17102001  SKK  56507/2001
(Argon von Chrima-Hyvandora  x  Yermoloff's Femida)
Fokker : R. Dirksen  Eig. : Ebel U.


4  ZG/VG/TB   
Turgai's Eros

Geb.: 18022001  DWZB B 
(Multi Ch Turgai's Chudo  x  Multi Ch Turgai's Birjanska)
Fokker : G M Franz  Eig. : Herbert Kohl



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Turgai's Elko

Geb.: 18022001  DWZB B  16847
(MCh Turgai's Chudo  x  MCh Turgai's Birjanska)
Fokker : G.+M. Franz  Eig. : G.+M. Franz



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   
Turgai's Bakur

Geb.: 17021994  DWZB B 
(Ch Tarchan  x  Euphra v. St. Petersburg)
Fokker : M Franz  Eig. : D.+H.Kohl



Teven Puppyklas


n/p  VB/VP/TP   
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Turgai's Galka

Geb.: 06062003  DWZB B  17169
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  MCh Turgai's Chernika)
Fokker : M.+G. Franz  Eig. : M.+G. Franz


2  U/EX   
Dober-Kopp Little Foukssia

Geb.: 03032003  SHSB  627200
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Oriana az Aftab Faizabad)
Fokker : Koppany  Eig. : I. Schikli


3  U/EX   
Babuschka's Golovka

Geb.: 28052003  DWZB B  17167
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fata)
Fokker : B. Baumann-Roth  Eig. : B. Baumann-Roth



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-VDH BOB
Chaika Alexander

Geb.: 01052002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
Fokker : D. Renelt  Eig. : D. Renelt


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Stepun's Taijna

Geb.: 28022002  DWZB B  17004
(MCh Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wöhrle/Simon


3  U/EX   
Ch.Stepun's Tupij

Geb.: 28022002  DWZB B  17007
(MCh Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Woehrle


4  U/EX   
Kampari ze Sfory Carycy

Geb.:    
(Liman Stepowy Goniec  x  Ronja Heisfaler)
Fokker : Dziewiecka  Eig. : E. Groh


n/p  U/EX   
Catrischa's Abigail

Geb.:    
(Angur of Piotr's Csarews  x  Acasta Z Donova)
Fokker : Stelclova  Eig. : D. Kohl


n/p  U/EX   
Turgai's Faij

Geb.: 22042002  DWZB B  17028
(Bajar Raschi Pack Buran  x  M Ch Turgai's Birjanska)
Fokker : M Franz  Eig. : M+G Franz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be