index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
18-4-2004  Antwerpen CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mevr. R. Van Mechelen (B)
  18 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 6 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Cgalaad des Steppes Glacées

Geb.: 09092003  LOSH  937690
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Xcabriole des Steppes Glacées)
Fokker : Landrain M  Eig. : Landrain M


2  B/P   
Cgalloway des Steppes Glacées

Geb.: 09092003  LOSH 
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Xcabriole des Steppes Glacées)
Fokker : Landrain M  Eig. : C. Dellacheria



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Rassim's Dareois

Geb.: 06052003  ZB  17155
(Teine Windmaster of Foxwood  x  Stonebar Sancara)
Fokker : V&M Niekamp  Eig. : F Heylen



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Bekenjo Van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  913289
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Cymabresjeva Elkai

Geb.: 26102001  NHSB  2382637
(Uljanow Barsois Anouk  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W de Groot  Eig. : W de Groot


3  U/EX   
Almas Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885841
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe


4  U/EX   
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain


n/p  ZG/VG/TB   
Persei's Toader Bahram

Geb.: 31082002  LOSH  840624
(Ch Jovan des Bilichki  x  Persei's Phen Albeda)
Fokker : F. Sauton  Eig. : Van Hauwaert F



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans


2  U/EX   
Ch.Vassilis Van Wisinskaja

Geb.: 18061997  LOSH  807784
(Ch Tsaran Van Wisinskaja  x  Olvraia Van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : F Cuypers


3  ZG/VG/TB   
Ch.King (Gustaw) ze Sfory Carycy

Geb.: 30102000  PKR.X  4649
(Ch Liman Stepowy Goniec  x  Ch Rona Heisfalor)
Fokker : Dziewiecka S  Eig. : Wagner M



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Ch.Sabine Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  NHSB  2375351
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : W.de Groot


2  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


3  U/EX   
Strelka-Jaroska de Champmol

Geb.: 23032001  LOF  13420/02757
(Jaroslav d'Ymauville  x  Petrouchka de Xanishka)
Fokker : Mme Guignard de Thy  Eig. : A. Bacquet



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Amour Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885844
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot



top


© 2005-2019 web.barsoi.be