index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
10-4-2004  Köln CAC  (D)
Keurmeester : Frau Quaritsch-Fricke (D)

Jüngsten BIS - Puppy Dajanka Alexander    

  30 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 19 Teven)


Reuen Puppyklas


n/p  VB/VP/TP   
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Turgai's Gil

Geb.: 06062003  DWZB B  17168
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G.M. Franz  Eig. : Bollbach H.


2  ZG/VG/TB   
Ailica's Davidoff

Geb.: 28102002  DWZB B  17080
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : U Fischer/A Wolf  Eig. : D Pluschke


3  G/B   
Rassim's Dareois

Geb.: 06052003  ZB  17155
(Teine Windmaster of Foxwood  x  Stonebar Sancara)
Fokker : V&M Niekamp  Eig. : F Heylen



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH 
Stepun's Quoronsky

Geb.: 01021998  DWZB B  16485
(Ch Erawan Zarewitsch  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : E.van den Berg


2  U/EX  RVDH 
Ailicia's Camelot

Geb.: 24022001  DWZB B  16851
(MCh Rajalinjan Oberon  x  Mch Ailicia's Akira)
Fokker : U.Fischer/A.Wolf  Eig. : D. Pluschke


3  U/EX   
Brassok Theo van Doesburg

Geb.: 17102001  SKK  56507/2001
(Argon von Chrima-Hyvandora  x  Yermoloff's Femida)
Fokker : R. Dirksen  Eig. : Ebel U.


4  ZG/VG/TB   
Stepun's Sawlok

Geb.: 28062000  DWZB B  16775
(Ch Letay du Cot-Regnier  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : W. Giesen



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC-VDH BOS
Turgai's Elko

Geb.: 18022001  DWZB B  16847
(MCh Turgai's Chudo  x  MCh Turgai's Birjanska)
Fokker : G.+M. Franz  Eig. : G.+M. Franz


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Turgai's Eristo

Geb.: 18022001  DWZB B  16849
(MCh Turgai's Chudo  x  MCh Turgai's Birjanska)
Fokker : G.+M. Franz  Eig. : H. Bollbach


3  U/EX   
Stepun's Rasmus

Geb.: 08011999  DWZB B  16515
(Ch U'Baikal des Steppes Glacées  x  Ch Stepun's Newolina)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : W. Giesen



Teven Puppyklas


n/p  VB/VP/TP   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


n/p  VB/VP/TP   Jüngsten B.I.S.
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Turgai's Galka

Geb.: 06062003  DWZB B  17169
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  MCh Turgai's Chernika)
Fokker : M.+G. Franz  Eig. : M.+G. Franz


2  U/EX   
Uteshka du Grand Fresnoy

Geb.: 09032003  LOF  014008
(Ch Eugenian Lohengrin  x  Ch Oriana du Grand Fresnoy)
Fokker : M H Combis  Eig. : S G Kettner


3  U/EX   
Ulhanaskaïa L'Odysee de Tchesskaïa

Geb.: 26042003  LOF  014054
(Patchkov de Tchesskaïa  x  L'Odysee de Tchesskaïa)
Fokker : J.P. Pezet  Eig. : A. Vuylsteke


4  ZG/VG/TB   
Ursula Andress du Grand Fresnoy

Geb.: 15062003  LOF  014060
(Orlov du Grand Fresnoy  x  Romy Schneider du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : S.+G. Kettner



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-VDH BOB
Ch.Stepun's Tupij

Geb.: 28022002  DWZB B  17007
(MCh Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Woehrle


2  U/EX  RVDH 
Stepun's Taijna

Geb.: 28022002  DWZB B  17004
(MCh Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wöhrle/Simon


3  U/EX   
Dober-Kopp Vauigan-Fable

Geb.: 18062001  DWZB B  17130
(Bolschoi aus dem Zarenreich  x  Ch Oriana az Aftab Faizabad)
Fokker : A Koppany  Eig. : Breitenbach


4  U/EX   
Bungenberg's Chapka

Geb.: 21102001  DWZB B  16948
(Ch Casanova vom Tollhaus  x  Bungenberg's Babuschka)
Fokker : S. Bungenberg  Eig. : S. Bungenberg


n/p  U/EX   
Berjozka's Eruschka Icha

Geb.: 20022000  NHSB  22290897
(Limbachi Jazdagard  x  Icha from Wind an Wuthering)
Fokker : C Thepen  Eig. : C. Thepen


n/p  U/EX   
Haruscha Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17018
(Ch Cubaran v.Triumfus Dyonisos  x  Ch Ubarinia des Steppes Glacées)
Fokker : R.S. Kalinowski  Eig. : M.K. Gehle


n/p  U/EX   
Taschenka du Grand Fresnoy

Geb.: 07082002  LOF  013843
(Orlov du Grand Fresnoy  x  Ch Marina Vlady du Grand Fresnoy)
Fokker : M H Combis  Eig. : S G Kettner


n/p  U/EX   
Almaska van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885848
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : F Heylen


n/p  U/EX   
Stepun's Udascha

Geb.: 30102002  DWZB B  17093
(Stepun's Pertsch  x  Ch Stepun's Ninoschka)
Fokker : D.Woehrle/A.K.Behrbalk  Eig. : G. Wilhelm


n/p  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


n/p  U/EX   
Gaja Aurora

Geb.: 15102001  DWZB B  16966
(Ch Giljay Rusisch  x  Otrada de Xanishka)
Fokker : Strube G.D.  Eig. : Strube G.D.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC-VDH 
Stepun's Rodina

Geb.: 08011999  DWZB B  16520
(Ch U'baikal des Steppes Glacées  x  Ch Stepun's Newolina)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D Wöhrle


2  U/EX  RVDH 
Gheroinya Kalinow

Geb.: 21031999  DWZB B  16554
(Ch Bajenko Kalinow  x  Ch Danilova Kalinow)
Fokker : R.S.Kalinowski  Eig. : J. Kamp



top


© 2005-2019 web.barsoi.be