index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
28-3-2004  Luxembourg CACL-CACIB  (L)
Keurmeester : Mr Janos Marcze (H)

CACL-CACIB Wisniowy Wiatr Polot   CACL-CACIB BOB  Theodora de Nikolaiev

  37 ingeschreven barsoi's (25 Reuen / 12 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Ch.Ustinov des Princes de Kazan

Geb.: 19082003  LOF  1432280
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Ch Oslavia des Princes de Kazan)
Fokker : M. Seigner  Eig. : Frommer C


2  VB/VP/TP   
Cgalaad des Steppes Glacées

Geb.: 09092003  LOSH  937690
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Xcabriole des Steppes Glacées)
Fokker : Landrain M  Eig. : Landrain M



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Lux Jr Ch 
Rassim's Dareois

Geb.: 06052003  ZB  17155
(Teine Windmaster of Foxwood  x  Stonebar Sancara)
Fokker : V&M Niekamp  Eig. : F Heylen


2  U/EX   
Ailica's Dice

Geb.: 28102002  DWZB B  17081
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : S. Matyssek


3  ZG/VG/TB   
Cymabresjeva Filatov

Geb.: 03042003  NHSB  2447915
(Borodino Barich  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : M J Colin


4  ZG/VG/TB   
Cfarouk des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927623
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : D. Ronvaux



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Ljaskai Kirov Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439170
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : Gielisse A.M.Th.  Eig. : Gielisse & N. Rijff-Rademaker


2  U/EX  RCACL 
Bdaragoï du Pré du Château

Geb.: 03102002  LOSH  919692
(Zadkine du Pré du Château  x  Ulenka du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : M. Janssens


3  ZG/VG/TB   
Ch.Holsky Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17015
(Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  U'Barinja des Steppes Glacées)
Fokker : Kalinowski  Eig. : U. Dick



Reuen Open klas


1  U/EX  CACL-CACIB BOS
Ch.Wisniowy Wiatr Polot

Geb.: 23082001  LOF  140/212477
(Mariinksy Irish Guinness  x  Lowna Lasica Polot)
Fokker : Misterka-Kluska  Eig. : Lidia Van Rijn/Kinga Bulyma


2  U/EX  RCACL 
Almas Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885841
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe


n/p  ZG/VG/TB   
Persei's Toader Beathan

Geb.: 31082002   
(Yovan des Bilichki  x  Persei's Albeda)
Fokker : A Souton  Eig. : F Maswiens


n/p  U/EX   
Shalimar de Nikoaiev

Geb.: 10032001  LOF  13480
(Ch Igor de Nikolaiev  x  Olivia de Pinedo)
Fokker : M.Thalgott  Eig. : M.Thalgott


n/p  U/EX   
Sortilège de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 09072001  LOF  13499/02473
(Oxip de Beloussof  x  Orlowska de Tchesskaïa)
Fokker : Guillon S  Eig. : M.J. Colin


n/p  U/EX   
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain


n/p  U/EX   
Ch.Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

Geb.: 06062001  LOF  013799/02425
(Ch Seabury Joy Egoists  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : Folero  Eig. : Combis


n/p  U/EX   
Servan de Xanishka

Geb.: 15052001  LOF  013530
(Tsjerkaj du Bois St. Lambert  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : Schindowsky


n/p  U/EX   
Turgai's Elak

Geb.: 18022001  DWZB B  16848
(Turgai's Chudo  x  Turgai's Birjanska)
Fokker : M. Franz  Eig. : Schindowsky



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Ailica's Caspar

Geb.: 24022001  DWZB B  16855
(Rajalinjan Oberon  x  Ailica's Akira)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : S. Matyssek


2  U/EX  RCACL 
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


3  ZG/VG/TB   
Bezorin des Steppes Glacées

Geb.: 18022002  LOSH  900822
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Xcabriole des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : Jouck-Vanhoren


4  ZG/VG/TB   
Vasko Van Wisinskaja

Geb.: 18061997  LOSH  807789
(Pjotrilich Van Wisinskaja  x  Strela Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Gorki Sapphire de Sladuba

Geb.: 18062001  LOE  1271081
(Francisco  x  India de Silvergrey)
Fokker : Muniesa C  Eig. : C. Bersinger-Frommer


2  U/EX  RCACL 
Ch.Youkorski Du Pré du Château

Geb.: 18031999  LOSH  854635
(Krasotschnyi Nijinski  x  Ursskova Du Pré du Château)
Fokker : V Sauveur  Eig. : M Janssens


3  U/EX   
Ch.Porochaï de Nikolaiev

Geb.: 27011999  LOF  12942/02300
(Maiko de Nikolaiev  x  Iana de Nikolaeiv)
Fokker : M. Thalgott  Eig. : Dubois-Jalmin



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Lux Jr Ch 
Ch.Ailica's Dark Ruby

Geb.: 28102002  DWZB B  17083
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A Wolf


2  U/EX   
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Babuschka van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  0913293
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX  RCACL 
Kaya Ljaskaya Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439174
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : Gielisse A M Th  Eig. : Gielisse A M Th & N. Rijff-Rademaker


3  U/EX   
Chaika Alexander

Geb.: 01052002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
Fokker : D. Renelt  Eig. : D. Renelt



Teven Open klas


1  U/EX  CACL-CACIB BOB
Ch.Theodora de Nikolaiev

Geb.: 15012002  LOF  13705
(Ch Lorenzo de Pinedo  x  Masurka de Nikolaiev)
Fokker : M. Thalgott  Eig. : M. Thalgott


2  U/EX  RCACL 
Ch.Titania du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2842
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch.Laranova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis


3  U/EX   
Ch.Segovia du Grand Fresnoy

Geb.: 16082001  LOF  013564/02778
(V'Indra's Opus of Sunburst  x  Jaroslavna du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Woerther


4  U/EX   
Uschka Van Wisinskaja

Geb.: 21051996  LOSH  781557
(Stepowy Goniec Zachar  x  Pavlova Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Ourasia de Beloussof

Geb.: 11121998  LOF  12854/02629
(Ch Javidov Az Aftab Faizabad  x  Ch J'Imagine de Belouyeva)
Fokker : M J Colin  Eig. : M J Colin



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Ailica's Caja-Chadee

Geb.: 24022001  DWZB B  16857
(Rajalinjan Oberon  x  Ailica's Akira)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A. Wolf


2  U/EX  RCACL 
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis



top


© 2005-2019 web.barsoi.be