index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
14-3-2004  Hoogstraten CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Timonen Unto (Fin)
  24 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 12 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Cgalaad des Steppes Glacées

Geb.: 09092003  LOSH  937690
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Xcabriole des Steppes Glacées)
Fokker : Landrain M  Eig. : Landrain M



Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Rassim's Dareois

Geb.: 06052003  ZB  17155
(Teine Windmaster of Foxwood  x  Stonebar Sancara)
Fokker : V&M Niekamp  Eig. : F Heylen



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Almas Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885841
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe


2  U/EX   
Bekenjo Van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  913289
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe


3  U/EX   
Yanosh Van Wisinskaja

Geb.: 30101999  LOSH  858903
(Udaloi Van Wisinskaja  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot


4  U/EX   
Cymabresjeva Elkai

Geb.: 26102001  NHSB  2382637
(Uljanow Barsois Anouk  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W de Groot  Eig. : W de Groot


n/p  ZG/VG/TB   
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain


n/p  U/EX   
Pagranitsjniki Aboran-Arkan

Geb.: 01021999  NHSB  2230757
(Zaranov Beljoska Tarkovskij  x  Poslusjnye Wihri Boginja Zolotoj)
Fokker : M Tuip  Eig. : H & W Steenvoorden


n/p  ZG/VG/TB   
Persei's Toader Bahram

Geb.: 31082002  LOSH  840624
(Ch Jovan des Bilichki  x  Persei's Phen Albeda)
Fokker : F. Sauton  Eig. : Van Hauwaert F



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Beamer Starship Trooper

Geb.: 03072001  NHSB Imp  2350547
(Ch Vronsky the Vanquisher  x  Stonebar Blushing Flame over Beamer)
Fokker : R Godden  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX   
Ch.Vassilis Van Wisinskaja

Geb.: 18061997  LOSH  807784
(Ch Tsaran Van Wisinskaja  x  Olvraia Van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : F Cuypers



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Rassim's Djevka

Geb.: 06052003  DWZB B  17162
(Ch Teine Windmaster of Foxwood  x  Ch Stonebar Sancara)
Fokker : V. Niekamp  Eig. : H.&W. Steenvoorden


2  ZG/VG/TB   
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
First Edition Modnyabistru

Geb.: 14052001  NHSB  2361374
(Lelant Black Copper  x  Gustopsowaya's Dark Daydream)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX   
Ch.Babuschka van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  0913293
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


3  U/EX   
Ch.Sabine Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  NHSB  2375351
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : W.de Groot


4  U/EX   
Barynia du Pré du Château

Geb.: 03102002  LOSH  919694
(Zadkine du Pré du Château  x  Ulenka du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauveur


n/p  ZG/VG/TB   
Almaska van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885848
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : F Heylen


n/p  U/EX   
Blagorodnja Krasota Zadira

Geb.: 04032002  NHSB  2385576
(Pagranitsjniki Aristoff  x  Poslusjneye Wihri Gornastajka)
Fokker : Smid E.A.  Eig. : Tuip-Smid Marij


n/p  ZG/VG/TB   
Zahra Van Wisinskaja

Geb.: 22122000  LOSH  881398
(Ch Pjotrilich Van Wisinskaja  x  Xillemor Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Dumez-Doquire M.


n/p  U/EX   
Vali

Geb.: 09041997  LOSH  803431
(Shah Van Wisinskaja  x  Pulemiot Van Wisinskaja)
Fokker : A Hugot  Eig. : M Dumez-Doquire



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Ch.Amour Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885844
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot


2  U/EX   
Ch.Enoija v Triumfus Dyonisos

Geb.: 30032000  NHSB  2308680
(Multi Ch Cherkaj v St Andrew's  x  Anjuschka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : J K Smit



top


© 2005-2019 web.barsoi.be