index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
26-1-2004  Issum CAC  (D)
Keurmeester : Frau Raufelder (D)
  35 ingeschreven barsoi's (18 Reuen / 17 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Rassim's Diaghilev at Ryazan

Geb.: 06052003  DWZB B  17157
(Ch Teine Windmaster of Foxwood  x  Ch Stonebar Sancara)
Fokker : V. Niekamp  Eig. : Jean Clare/V. Niekamp


2  VB/VP/TP   
Rassim's Da Vinci

Geb.: 06052003  DWZB B  17159
(Ch Teine Windmaster of Foxwood  x  Ch Stonebar Sancara)
Fokker : V. Niekamp  Eig. : M. Wille



Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Ailica's Davidoff

Geb.: 28102002  DWZB B  17080
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : U Fischer/A Wolf  Eig. : D Pluschke



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-VDH BOS
Ch.Figaro vom Tollhaus

Geb.: 09092001  DWZB B  16915
(Amur aus dem Zarenreich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
Fokker : B Döring  Eig. : B Döring


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Ch.Grischka aus dem Zarenreich

Geb.: 11122001  DWZB B  16988
(Ch Amur aus dem Zarenreich  x  Ischyma Andaluska)
Fokker : M Klug  Eig. : F Hoorneman


3  U/EX   
Ch.KatZ Rythm of the Night

Geb.: 21062002  AKC HP  01357902
(Ch Teine Windmaster of Foxwood  x  Ch Wyvern Rush'n Style of Kameoz)
Fokker : K Sawyer  Eig. : V Niekamp


4  U/EX   
Golob Raschi-Pack-Buran

Geb.: 16112001  DWZB B  16974
(Coldun Raschi-Pack-Buran  x  Dascha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : W. Demmerling/Bartusch J.


n/p  ZG/VG/TB   
Ailicia's Camelot

Geb.: 24022001  DWZB B  16851
(MCh Rajalinjan Oberon  x  Mch Ailicia's Akira)
Fokker : U.Fischer/A.Wolf  Eig. : D. Pluschke


n/p  G/B   
Fenris Raschi Pack Buran

Geb.: 13082001  DWZB B  16891
(Iwan Grotius  x  Baschika Raschi Pack Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : H. Grüssing/L. Bührmann


n/p  U/EX   
Stepun's Sawlok

Geb.: 28062000  DWZB B  16775
(Ch Letay du Cot-Regnier  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : W. Giesen


n/p  G/B   
Fedor Raschi Pack Buran

Geb.: 13082001  DWZB B  16890
(Iwan Grotius  x  Baschika Raschi Pack Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : V. Stinner


n/p  ZG/VG/TB   
Glarwar Raschi Pack Buran

Geb.: 16112001  DWZB B  16972
(Coldun Raschi Pack Buran  x  Dascha Rachi Pack Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : L. Bührmann



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Turgai's Elko

Geb.: 18022001  DWZB B  16847
(MCh Turgai's Chudo  x  MCh Turgai's Birjanska)
Fokker : G.+M. Franz  Eig. : G.+M. Franz


2  U/EX  RVDH 
Stepun's Rimski

Geb.: 08011999  DWZB B  16517
(Ch U'Baikal des Steppes Glacées  x  Ch Stepun's Newolina)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : M. Wille


3  U/EX   
Stepun's Rasmus

Geb.: 08011999  DWZB B  16515
(Ch U'Baikal des Steppes Glacées  x  Ch Stepun's Newolina)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : W. Giesen


4  ZG/VG/TB   
Stepun's Surak

Geb.: 28062000  DWZB B  16776
(Ch Letay du Cot Regnier  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : R Klinger


n/p  G/B   
Stepun's Scharkow

Geb.: 28062000  DWZB B  16773
(Ch Letay du Cot Regnier  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : A&T Schelke



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans



Teven Puppyklas


n/p  VB/VP/TP   
Rassim's Djevka

Geb.: 06052003  DWZB B  17162
(Ch Teine Windmaster of Foxwood  x  Ch Stonebar Sancara)
Fokker : V. Niekamp  Eig. : H.&W. Steenvoorden


n/p  VB/VP/TP   
Turgai's Galka

Geb.: 06062003  DWZB B  17169
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  MCh Turgai's Chernika)
Fokker : M.+G. Franz  Eig. : M.+G. Franz


n/p  VB/VP/TP   
Ursula Andress du Grand Fresnoy

Geb.: 15062003  LOF  014060
(Orlov du Grand Fresnoy  x  Romy Schneider du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : S.+G. Kettner



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Xalna Stepowy Goniec

Geb.: 22092002  PKR.X  5106
(Ch Rakenlov Beliy Baritsnik  x  Ch Spiewka Stepowy Goniec)
Fokker : K Rychlik  Eig. : V Stinner


n/p  G/B   
Taschenka du Grand Fresnoy

Geb.: 07082002  LOF  013843
(Orlov du Grand Fresnoy  x  Ch Marina Vlady du Grand Fresnoy)
Fokker : M H Combis  Eig. : S G Kettner


n/p  ZG/VG/TB   
Uteshka du Grand Fresnoy

Geb.: 09032003  LOF  014008
(Ch Eugenian Lohengrin  x  Ch Oriana du Grand Fresnoy)
Fokker : M H Combis  Eig. : S G Kettner



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-VDH BOB
Stepun's Taijna

Geb.: 28022002  DWZB B  17004
(MCh Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wöhrle/Simon


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Ch.Coco Chanel vom Tollhaus

Geb.: 16041999  DWZB B  16587
(Zarchan aus dem Zarenreich  x  Celeste v Pazjino)
Fokker : B Döring  Eig. : B Döring


3  U/EX   
Stepun's Quubara

Geb.: 01021998  DWZB B  16492
(Ch Erawan Zarewitsch  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : A Schelke


4  U/EX   
Turgai's Faij

Geb.: 22042002  DWZB B  17028
(Bajar Raschi Pack Buran  x  M Ch Turgai's Birjanska)
Fokker : M Franz  Eig. : M+G Franz


n/p  ZG/VG/TB   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


n/p  U/EX   
Wonna Wiosna Stepowy Goniec

Geb.: 15032002  PKR.X  4945
(Ch Rakenlov Beliy Baritsnik  x  Ch Bieriozka Ouma Bojarow)
Fokker : K Rychlik  Eig. : V Stinner


n/p  ZG/VG/TB   
Rosjanka v. Kaluga

Geb.: 31032000  DWZB B  16998
(Bajar Raschi Pack Buran  x  Zotola v. Kaluga)
Fokker : C. Friedli  Eig. : L. Bührmann


n/p  ZG/VG/TB   
Feja Raschi Pack Buran

Geb.: 13082001  DWZB B  16893
(Iwan Grotius  x  Baschika Raschi Pack Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : L. Bührmann


n/p  ZG/VG/TB   
Bungenberg's Chapka

Geb.: 21102001  DWZB B  16948
(Ch Casanova vom Tollhaus  x  Bungenberg's Babuschka)
Fokker : S. Bungenberg  Eig. : S. Bungenberg



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Turgai's Emara

Geb.: 18022001  DWZB B  16850
(Multi Ch Turgai's Chudo  x  Multi Ch Turgai's Birjanska)
Fokker : G M Franz  Eig. : B F Spohr/Schmidt


2  U/EX  RVDH 
Stepun's Rodina

Geb.: 08011999  DWZB B  16520
(Ch U'baikal des Steppes Glacées  x  Ch Stepun's Newolina)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D Wöhrle



top


© 2005-2019 web.barsoi.be