index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
13-12-2003  Brussels Dog Show 2003 - CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mr. Hermann Bürk (D)

7 Best in Show Piatoi Polozovich de Xanishka    


Best in Group Piatoi Polozovich de Xanishka    

  24 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 12 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Cfarouk des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927623
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : D. Ronvaux


2  VB/VP/TP   
Rassim's Dareois

Geb.: 06052003  ZB  17155
(Teine Windmaster of Foxwood  x  Stonebar Sancara)
Fokker : V&M Niekamp  Eig. : F Heylen



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Belgian Junior Winner 
Persei's Toader Beathan

Geb.: 31082002   
(Yovan des Bilichki  x  Persei's Albeda)
Fokker : A Souton  Eig. : F Maswiens


2  ZG/VG/TB   
Bahram

Geb.: 31082002   
(Ch Yovan des Bilichki  x  Persei's Phen Albeda)
Fokker : A. Sauton  Eig. : F Vanhauwaert


3  ZG/VG/TB   
Bekenjo Van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  913289
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe



Reuen Open klas


1  U/EX   
Ch.Wisniowy Wiatr Polot

Geb.: 23082001  LOF  140/212477
(Mariinksy Irish Guinness  x  Lowna Lasica Polot)
Fokker : Misterka-Kluska  Eig. : Lidia Van Rijn/Kinga Bulyma


2  U/EX   
Ch.Beamer Starship Trooper

Geb.: 03072001  NHSB Imp  2350547
(Ch Vronsky the Vanquisher  x  Stonebar Blushing Flame over Beamer)
Fokker : R Godden  Eig. : Kluiters/vd Broek


3  U/EX   
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain


n/p  G/B   
Almas Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885841
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe



Reuen Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB - Belgian Winner 2003 BOB - BIG
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans


2  U/EX  RCAC-RCACIB - Brussels Winner 2003 
Ch.Seabury's Konstantinov

Geb.: 30061997  NHSB  2225711
(Cordova Mishkova Warchant  x  Silkwind's Celerina)
Fokker : J Sillers  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Ulhanaskaïa L'Odysee de Tchesskaïa

Geb.: 26042003  LOF  014054
(Patchkov de Tchesskaïa  x  L'Odysee de Tchesskaïa)
Fokker : J.P. Pezet  Eig. : A. Vuylsteke


2  B/P   
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Belgian Junior Winner Beste Jeugd/Junior BOB/Meilleur Jeune
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


2  ZG/VG/TB   
Hinschka's Tanya

Geb.: 09122002  LOF  013912
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Olga de Pinedo)
Fokker : Miralles Tomas P  Eig. : Woerther



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB - Brussels Winner 2003 
First Edition Modnyabistru

Geb.: 14052001  NHSB  2361374
(Lelant Black Copper  x  Gustopsowaya's Dark Daydream)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX   
Ch.Segovia du Grand Fresnoy

Geb.: 16082001  LOF  013564/02778
(V'Indra's Opus of Sunburst  x  Jaroslavna du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Woerther


3  U/EX   
Zasha Wolfskaïa

Geb.: 03092000  LOSH  875121
(Pouchkine J'Aroslav Imperial de Perchinosskaïa  x  Ofedovna-Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : A. Vuylsteke


4  U/EX   
Ljubka Golubka Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439173
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.M.T. Gielisse  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker


n/p  U/EX   
Ch.Russia Imperial d'Ymauville

Geb.: 04042000  LOF  013209/02692
(Natchevarianof de Tchesskaïa  x  Jaruschka d'Ymauville)
Fokker : F. Stacul  Eig. : S. Guillon


n/p  ZG/VG/TB   
Zahra Van Wisinskaja

Geb.: 22122000  LOSH  881398
(Ch Pjotrilich Van Wisinskaja  x  Xillemor Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Dumez-Doquire M.


n/p  U/EX   
Vali

Geb.: 09041997  LOSH  803431
(Shah Van Wisinskaja  x  Pulemiot Van Wisinskaja)
Fokker : A Hugot  Eig. : M Dumez-Doquire



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC-CACIB - Belgian Winner 2003 BOS
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann



top


© 2005-2019 web.barsoi.be