index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
7-12-2003  Amsterdam Winner 2003 CAC-CACIB  (NL)
Keurmeester : Pierre Renard (F)

 Photos : Conja Vlaardingerbroek    


CAC-CACIB Winner 2003 BOB Wisniowy Wiatr Polot   CAC Winster 2003 Jeugdwinster 2003  Basha Wolfskaïa


Winner 2003 Wisniowy Wiatr Polot    


Winster 2003 Basha Wolfskaïa    


Jeugdwinner 2003 Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov    


Jeugdwinster 2003 Basha Wolfskaïa    

  23 ingeschreven barsoi's (13 Reuen / 10 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Rassim's Dareois

Geb.: 06052003  ZB  17155
(Teine Windmaster of Foxwood  x  Stonebar Sancara)
Fokker : V&M Niekamp  Eig. : F Heylen



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   Jeugdwinner 03
Ch.Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439171
(Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : A.M.Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker


2  U/EX   
Gregor ot Soegoi

Geb.: 04032003  NHSB  2442214
(Ch Xyvanoff du Pré du Château  x  Fjetra ot Soegoi)
Fokker : A.H.J. Droog  Eig. : A.H.J. Droog


3  ZG/VG/TB   
Glazov ot Soegoi

Geb.: 04032003  NHSB  2442217
(Ch Xyvanoff du Pré du Château  x  Fjetra ot Soegoi)
Fokker : A.H.J. Droog  Eig. : A.H.J. Droog



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Ch.Grischka aus dem Zarenreich

Geb.: 11122001  DWZB B  16988
(Ch Amur aus dem Zarenreich  x  Ischyma Andaluska)
Fokker : M Klug  Eig. : F Hoorneman



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB Winner 03 - BOB
Ch.Wisniowy Wiatr Polot

Geb.: 23082001  LOF  140/212477
(Mariinksy Irish Guinness  x  Lowna Lasica Polot)
Fokker : Misterka-Kluska  Eig. : Lidia Van Rijn/Kinga Bulyma


2  U/EX   
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


3  U/EX   
Cymabresjeva Elkai

Geb.: 26102001  NHSB  2382637
(Uljanow Barsois Anouk  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W de Groot  Eig. : W de Groot


4  U/EX   
Ch.Beamer Starship Trooper

Geb.: 03072001  NHSB Imp  2350547
(Ch Vronsky the Vanquisher  x  Stonebar Blushing Flame over Beamer)
Fokker : R Godden  Eig. : Kluiters/vd Broek


n/p  U/EX   
Pagranitsjniki Aboran-Arkan

Geb.: 01021999  NHSB  2230757
(Zaranov Beljoska Tarkovskij  x  Poslusjnye Wihri Boginja Zolotoj)
Fokker : M Tuip  Eig. : H & W Steenvoorden



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Seabury's Konstantinov

Geb.: 30061997  NHSB  2225711
(Cordova Mishkova Warchant  x  Silkwind's Celerina)
Fokker : J Sillers  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker


2  U/EX   
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans



Teven Jeugdklas


1  U/EX  CAC - BOS Jeugdwinner 03 - Winner 03
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


2  U/EX  RCAC 
Ljubka Golubka Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439173
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.M.T. Gielisse  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker


3  ZG/VG/TB   
Ganesha ot Soegoi

Geb.: 04032003  NHSB  2442220
(Ch Xyvanoff du Pré du Château  x  Fjetra ot Soegoi)
Fokker : A.Droog  Eig. : R. Berendsem W.v.Tilbirg



Teven Open klas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Ischyma Comtess

Geb.: 10052001  DWZB B  16875
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : E. Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : E. Kirsch & Fam. Seidel


2  U/EX   
Ch.Sabine Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  NHSB  2375351
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : W.de Groot


3  U/EX   
First Edition Modnyabistru

Geb.: 14052001  NHSB  2361374
(Lelant Black Copper  x  Gustopsowaya's Dark Daydream)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Kluiters/vd Broek


4  U/EX   
Almaska van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885848
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : F Heylen


n/p  U/EX   
Ch.Damayi v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 26101999  NHSB  2286086
(Ch Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  Yvanka v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : F.v.Zanden  Eig. : A.A.v.Woerdekom



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB 
Ch.Cymabresjeva Dolia

Geb.: 02111998  NHSB  2217582
(Ch Javidov Az Aftab Faizabad  x  Galina Za Aftab Faizabad)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  U/EX   
Ch.Ischyma Baala

Geb.: 19091999  ZB B  16661
(Ivan de Nikolaiev  x  Milva de Nikolaiev)
Fokker : E. Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : E. Kirsch & Fam. Seidel



top


© 2005-2019 web.barsoi.be