index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
11-10-2003  Issum CAC  (D)
Keurmeester : R. Van Mechelen-Reyniers (B)

CAC VDH BH Afelia's Divania   VDH BOB  Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

  29 ingeschreven barsoi's (13 Reuen / 16 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Thermidor Bulatow Contra Lege

Geb.: 07042003  YRK  49.098370
(Ch Solovyev Sery Zemchung  x  Ch Paprika du Grand Fresnoy)
Fokker : A Zembowics  Eig. : A. Milani



Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Ailica's Davidoff

Geb.: 28102002  DWZB B  17080
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : U Fischer/A Wolf  Eig. : D Pluschke



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-VDH 
Ch.Beamer Starship Trooper

Geb.: 03072001  NHSB Imp  2350547
(Ch Vronsky the Vanquisher  x  Stonebar Blushing Flame over Beamer)
Fokker : R Godden  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX  RVDH 
Cymabresjeva Elkai

Geb.: 26102001  NHSB  2382637
(Uljanow Barsois Anouk  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W de Groot  Eig. : W de Groot


3  U/EX   
Ch.KatZ Rythm of the Night

Geb.: 21062002  AKC HP  01357902
(Ch Teine Windmaster of Foxwood  x  Ch Wyvern Rush'n Style of Kameoz)
Fokker : K Sawyer  Eig. : V Niekamp


4  U/EX   
Stepun's Sibirjak

Geb.: 28062000  DWZB B  16772
(Ch Letay du Cot Regnier  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : E van den Berg


n/p  ZG/VG/TB   
Borodin du Pré du Château

Geb.: 29042002  NHSB Imp. B  2467364
(Zadkine du Pré du Château  x  Volga du Pré du Château)
Fokker : V Sauveur  Eig. : A Harshagen


n/p  U/EX   
Stepun's Swerkey

Geb.: 28062000  DWZB B  16771
(Ch Letay du Cot Regnier  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : B Jägers



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC-VDH 
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX  RVDH 
Ailica's Caspar

Geb.: 24022001  DWZB B  16855
(M Ch Rajalinjan Oberon  x  M Ch Ailica's Akira)
Fokker : U Fischer/A Wolf  Eig. : S Matyssek


3  ZG/VG/TB   
Stepun's Scharkow

Geb.: 28062000  DWZB B  16773
(Ch Letay du Cot Regnier  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : A&T Schelke


n/p  ZG/VG/TB   
Ch.Stepun's Sewastopol

Geb.: 28062000  DWZB B  16774
(Ch Letay du Cot Regnier  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : C Vinschen



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Uteshka du Grand Fresnoy

Geb.: 09032003  LOF  014008
(Ch Eugenian Lohengrin  x  Ch Oriana du Grand Fresnoy)
Fokker : M H Combis  Eig. : S G Kettner



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Xalna Stepowy Goniec

Geb.: 22092002  PKR.X  5106
(Ch Rakenlov Beliy Baritsnik  x  Ch Spiewka Stepowy Goniec)
Fokker : K Rychlik  Eig. : V Stinner


2  U/EX   
Borscana Killer Queen

Geb.: 05082002  DWZB B  17055
(Ch Borscana Thor Thunder  x  Ch Darbaschan's Gentl Star of Borscana)
Fokker : Edland/Sellin  Eig. : S Bleier/P Uetz


3  ZG/VG/TB   
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05102002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer


4  ZG/VG/TB   
Turgai's Faij

Geb.: 22042002  DWZB B  17028
(Bajar Raschi Pack Buran  x  M Ch Turgai's Birjanska)
Fokker : M Franz  Eig. : M+G Franz


n/p  G/B   
Taschenka du Grand Fresnoy

Geb.: 07082002  LOF  013843
(Orlov du Grand Fresnoy  x  Ch Marina Vlady du Grand Fresnoy)
Fokker : M H Combis  Eig. : S G Kettner



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-VDH BOS
Ch.Afelia's Divania

Geb.: 14101999  NHSB  2275070
(M Ch Javidov az Aftab Faizabad  x  Majorow's Nevania)
Fokker : C Lihlja  Eig. : W de Groot


2  U/EX  RVDH 
First Edition Modnyabistru

Geb.: 14052001  NHSB  2361374
(Lelant Black Copper  x  Gustopsowaya's Dark Daydream)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Kluiters/vd Broek


3  U/EX   
Ch.Enoija v Triumfus Dyonisos

Geb.: 30032000  NHSB  2308680
(Multi Ch Cherkaj v St Andrew's  x  Anjuschka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : J K Smit


4  U/EX   
Berjozka's Eyka-Carina

Geb.: 20022000  NHSB  22290896
(Limbachi Jazdagard  x  Icha from Wind an Wuthering)
Fokker : C Thepen  Eig. : Henk van Essen


n/p  U/EX   
Wonna Wiosna Stepowy Goniec

Geb.: 15032002  PKR.X  4945
(Ch Rakenlov Beliy Baritsnik  x  Ch Bieriozka Ouma Bojarow)
Fokker : K Rychlik  Eig. : V Stinner


n/p  ZG/VG/TB   
Almaska van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885848
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : F Heylen


n/p  ZG/VG/TB   
Ch.Babuschka van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  0913293
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC-VDH 
Stepun's Rodina

Geb.: 08011999  DWZB B  16520
(Ch U'baikal des Steppes Glacées  x  Ch Stepun's Newolina)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D Wöhrle


2  U/EX  RVDH 
Turgai's Emara

Geb.: 18022001  DWZB B  16850
(Multi Ch Turgai's Chudo  x  Multi Ch Turgai's Birjanska)
Fokker : G M Franz  Eig. : B F Spohr/Schmidt



Teven Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Turgai's Birjanska

Geb.: 17021994  DWZB B  15813
(Ch Tarchan  x  Euphra v. St. Petersburg)
Fokker : M Franz  Eig. : M+G Franz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be