index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
27-9-2003  Gelsenkirchen CAC  (D)
Keurmeester : Hr. Grevelt (NL)

VDH BR BOB Piatoi Polozovich de Xanishka   VDH BH  Ch. Vronsky Angel in Disguise

  27 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 16 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Puppy
Sebranova's Rich Moon Dust

Geb.: 23032003  S  30227/2003
(Cordova Tovarich  x  Sebranova's Rich-Mistress)
Fokker : S Leifors  Eig. : B Döring



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Borodin du Pré du Château

Geb.: 29042002  NHSB Imp. B  2467364
(Zadkine du Pré du Château  x  Volga du Pré du Château)
Fokker : V Sauveur  Eig. : A Harshagen



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-VDH 
Ch.Beamer Starship Trooper

Geb.: 03072001  NHSB Imp  2350547
(Ch Vronsky the Vanquisher  x  Stonebar Blushing Flame over Beamer)
Fokker : R Godden  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Ch.Figaro vom Tollhaus

Geb.: 09092001  DWZB B  16915
(Amur aus dem Zarenreich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
Fokker : B Döring  Eig. : B Döring


3  U/EX   
Cymabresjeva Elkai

Geb.: 26102001  NHSB  2382637
(Uljanow Barsois Anouk  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W de Groot  Eig. : W de Groot


4  U/EX   
Ch.Grischka aus dem Zarenreich

Geb.: 11122001  DWZB B  16988
(Ch Amur aus dem Zarenreich  x  Ischyma Andaluska)
Fokker : M Klug  Eig. : F Hoorneman


n/p  U/EX   
Bojar-Buran Alexander

Geb.: 27012001  DWZB B  16831
(Curak von der Wittenaue  x  Zaruschka Alexander)
Fokker : D Renelt  Eig. : D Renelt



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC-VDH 
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX  RVDH 
Stepun's Surak

Geb.: 28062000  DWZB B  16776
(Ch Letay du Cot Regnier  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : R Klinger



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans


2  U/EX  RVDH 
Ch.Chor vom Tollhaus

Geb.: 16041999  DWZB B  16586
(Zarchan aus dem Zarenreich  x  Celeste van Pazjino)
Fokker : B Döring  Eig. : B Döring



Teven Puppyklas


1  B/P   
Uteshka du Grand Fresnoy

Geb.: 09032003  LOF  014008
(Ch Eugenian Lohengrin  x  Ch Oriana du Grand Fresnoy)
Fokker : M H Combis  Eig. : S G Kettner



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05102002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer


2  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


3  ZG/VG/TB   
Taschenka du Grand Fresnoy

Geb.: 07082002  LOF  013843
(Orlov du Grand Fresnoy  x  Ch Marina Vlady du Grand Fresnoy)
Fokker : M H Combis  Eig. : S G Kettner



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-VDH 
First Edition Modnyabistru

Geb.: 14052001  NHSB  2361374
(Lelant Black Copper  x  Gustopsowaya's Dark Daydream)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Ch.Enoija v Triumfus Dyonisos

Geb.: 30032000  NHSB  2308680
(Multi Ch Cherkaj v St Andrew's  x  Anjuschka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : J K Smit


3  U/EX   
Ch.Coco Chanel vom Tollhaus

Geb.: 16041999  DWZB B  16587
(Zarchan aus dem Zarenreich  x  Celeste v Pazjino)
Fokker : B Döring  Eig. : B Döring


4  U/EX   
Almaska van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885848
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : F Heylen


n/p  U/EX   
Stepun's Nessaja

Geb.: 15101995  DWZB B  16475
(Ch Stepun's Ljubim  x  Ch Diana is Russkogo Polja)
Fokker : Behrbalk/Wöhrle  Eig. : H A Swienty


n/p  U/EX   
Dober-Kopp Vauigan-Fable

Geb.: 18062001  DWZB B  17130
(Bolschoi aus dem Zarenreich  x  Ch Oriana az Aftab Faizabad)
Fokker : A Koppany  Eig. : Breitenbach


n/p  U/EX   
Stepun's Quubara

Geb.: 01021998  DWZB B  16492
(Ch Erawan Zarewitsch  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : A Schelke


n/p  U/EX   
Fenja vom Tollhaus

Geb.: 09092001  DWZB B  16917
(Amur aus dem Zarenreich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
Fokker : B Döring  Eig. : Fam Wiemer


n/p  U/EX   
Ch.Babuschka van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  0913293
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


n/p  U/EX   
Farusha von Dobroljubow

Geb.: 19011996  DWZB B  16050
(Ch Azov ot Soegoi  x  Ch Awina von Dobroljubow)
Fokker : H Schmitz  Eig. : H A Swienty



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Turgai's Emara

Geb.: 18022001  DWZB B  16850
(Multi Ch Turgai's Chudo  x  Multi Ch Turgai's Birjanska)
Fokker : G M Franz  Eig. : B F Spohr/Schmidt



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOS
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek



top


© 2005-2019 web.barsoi.be