index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
6-7-2003  Weiswampach CACL  (L)
Keurmeester : Mrs. Iveta Voijtekova (SK)

BOB Vostochny Baron Iz Podnebesija   BOS  Ch. Pyashka de Xanishka

  30 ingeschreven barsoi's (13 Reuen / 17 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   Champion des Jeunes
Bekenjo Van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  913289
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe


2  U/EX   
Bdaragoï du Pré du Château

Geb.: 03102002  LOSH  919692
(Zadkine du Pré du Château  x  Ulenka du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : M. Janssens



Reuen Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Bezorin des Steppes Glacées

Geb.: 18022002  LOSH  900822
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Xcabriole des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : Jouck-Vanhoren



Reuen Open klas


1  U/EX  CACL 
Almas Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885841
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : S. Poppe


2  U/EX  RCACL 
Ch.Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

Geb.: 06062001  LOF  013799/02425
(Ch Seabury Joy Egoists  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : Folero  Eig. : Combis


3  U/EX   
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain


4  U/EX   
Ch.Youkorski Du Pré du Château

Geb.: 18031999  LOSH  854635
(Krasotschnyi Nijinski  x  Ursskova Du Pré du Château)
Fokker : V Sauveur  Eig. : M Janssens


n/p  U/EX   
Servan de Xanishka

Geb.: 15052001  LOF  013530
(Tsjerkaj du Bois St. Lambert  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : Schindowsky


n/p  U/EX   
Turgai's Elak

Geb.: 18022001  DWZB B  16848
(Turgai's Chudo  x  Turgai's Birjanska)
Fokker : M. Franz  Eig. : Schindowsky


n/p  U/EX   
Walishbury Rascam

Geb.: 25092000  LOF  013374
(Caesar Donaya  x  Oslava des Princes de Kazan)
Fokker : De La Celle  Eig. : Alves J.



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX  RCACL 
Vasko Van Wisinskaja

Geb.: 18061997  LOSH  807789
(Pjotrilich Van Wisinskaja  x  Strela Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACL BOB
Ch.Vostochny Baron Iz Podnebesija

Geb.: 26041999  RKF  1845
(Goritsvet Shelk  x  Nezhadannaja Radost)
Fokker : A. Fatiuhin  Eig. : Chabalina



Teven Jeugdklas


1  U/EX   Champion des Jeunes
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


2  ZG/VG/TB   
Ch.Babuschka van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  0913293
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


3  ZG/VG/TB   
Taschenka du Grand Fresnoy

Geb.: 07082002  LOF  013843
(Orlov du Grand Fresnoy  x  Ch Marina Vlady du Grand Fresnoy)
Fokker : M H Combis  Eig. : S G Kettner



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis


2  U/EX  RCACL 
Ch.Titania du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2842
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch.Laranova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis



Teven Open klas


1  U/EX  CACL 
Udatschka Van Wisinskaja

Geb.: 21051996  LOSH  781559
(Zachar Stepowy Goniec  x  Pavlova Van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : G Gillemot


2  U/EX  RCACL 
Russia des Princes de Kazan

Geb.: 09022000  LOF  13255
(Ch Hugaï des Princes de Kazan  x  Irinka Blanca Barzet)
Fokker : M. Seigner  Eig. : M. Seigner


3  U/EX   
Zvesda du Pré du Château

Geb.: 22092000  LOSH  876197
(Tersky du Pré du Château  x  Ulanova du Pré du Château)
Fokker : V Sauveur  Eig. : B Vogel


4  U/EX   
Slovenie du Grand Fresnoy

Geb.: 19062001  LOF  13543/2759
(Ch Liakov de Pinedo  x  Ch Markova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis


5  U/EX   
Ysis du Pré du Château

Geb.: 10081999  LOSH  854064
(Tersky du Pré du Château  x  Rhapsodie du Pré du Château)
Fokker : V Sauveur  Eig. : B Vogel


n/p  ZG/VG/TB   
Zarine du Pré du Château

Geb.: 26042000  LOSH  869324
(Volsky du Pré du Château  x  Tasha du Pré du Château)
Fokker : V Sauveur  Eig. : B Vogel


n/p  ZG/VG/TB   
Sarah Bernard du Grand Fresnoy

Geb.: 08112001  LOF  013564/2778
(V'Indra's Opus of Sunburst  x  Ch Nadiakova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.


n/p  U/EX   
Petruchka de Nikolaiev

Geb.: 03031999  LOF  01382
(Mehovoy de Nikolaiev  x  Lara de Nikolaiev)
Fokker : Thalgott  Eig. : Kremer R


n/p  U/EX   
Almaska van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885848
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : F Heylen



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Amour Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885844
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL BOS
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann


2  U/EX  RCACL 
Ch.V-Fabula Iz Podnebesija

Geb.: 26041999  RKF  1851
(Goritsvet Shelk  x  Nezhadannaja Radost)
Fokker : A. Fatiuhin  Eig. : Chabalina



top


© 2005-2019 web.barsoi.be