index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
25-5-2003  Namur CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mr. H. Zuber (CH)

Best in Show Piatoi Polozovich de Xanishka    


CAC-CACIB BOB B.I.G. Best of Day Piatoi Polozovich de Xanishka    

  11 ingeschreven barsoi's (6 Reuen / 5 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Talisman du Grand Fresnoy

Geb.: 19092002  LOF  13862
(Eugenian Lohergrin  x  Roumanie du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis



Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Taislav Sergueievitch du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 21082002  LOF  013835
(Serguei II Jaroska de Champmol  x  Retchka Homerovitch Boldareffchino)
Fokker : Trefoux  Eig. : A. Vuylsteke



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

Geb.: 06062001  LOF  013799/02425
(Ch Seabury Joy Egoists  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : Folero  Eig. : Combis


2  U/EX   
Ch.King (Gustaw) ze Sfory Carycy

Geb.: 30102000  PKR.X  4649
(Ch Liman Stepowy Goniec  x  Ch Rona Heisfalor)
Fokker : Dziewiecka S  Eig. : Wagner M


3  ZG/VG/TB   
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB - BIG - Best of Day - Best in Show
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Baboushka Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912814
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : Auquier Laurence



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Zasha Wolfskaïa

Geb.: 03092000  LOSH  875121
(Pouchkine J'Aroslav Imperial de Perchinosskaïa  x  Ofedovna-Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : A. Vuylsteke


2  ZG/VG/TB   
Zahra Van Wisinskaja

Geb.: 22122000  LOSH  881398
(Ch Pjotrilich Van Wisinskaja  x  Xillemor Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Dumez-Doquire M.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Ch.Russiane du Grand Fresnoy

Geb.: 10042000  LOF  13237/12693
(Moldaref du Grand Fresnoy  x  Jiarina Ulady du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis



top


© 2005-2019 web.barsoi.be