index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
12-4-2003  Maubeuge CACS  (F)
Keurmeester : MC Delabelle (B)

 Photos : Valérie Layac    


BOB - B.I.G. "Challenge Yves Lelong" - 4 B.I.S. Piatoi Polozovich de Xanishka    


BOB Piatoi Polozovich de Xanishka   BOS  Ch. Pritschka de Xanishka

  12 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 7 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Taislav Sergueievitch du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 21082002  LOF  013835
(Serguei II Jaroska de Champmol  x  Retchka Homerovitch Boldareffchino)
Fokker : Trefoux  Eig. : A. Vuylsteke



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS 
Oslo d'Al Kerby

Geb.: 07061998  LOF  012767/02334
(Ch Basnjan Moznij Metel  x  Ch Kajal's Mystery)
Fokker : Maras  Eig. : Nowakowski


2  U/EX  RCACS 
Sergeiko de Xanishka

Geb.: 15052001  LOF  013529
(Tsjerkaj du Bois St. Lambert  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet  Eig. : V. Jans



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   BOB - B.I.G. "Challenge Yves Lelong" - 4 B.I.S.
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Jarkof du Grand Fresnoy

Geb.: 08081994  LOF  011759/02075
(Zarina's Glinka  x  Hirina du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Meunier C.



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy - 3 B.I.S. Puppy
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Siska de l'Empreinte des Loups

Geb.: 17112001  LOF  013619
(Jarkof du Grand Fresnoy  x  Olga de l'Etoile Saint Hubert)
Fokker : Noclercq C  Eig. : Noclercq C


2  U/EX   
Taiga des Princes de Kazan

Geb.: 28032002  LOF  13879/02917
(Ch. Oulianov des Princes de Kazan  x  Ch. Jalna des Princes de Kazan)
Fokker : MM. Siegner  Eig. : Nowakwski



Teven Open klas


1  U/EX  CACS BOS
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


2  U/EX  RCACS 
Siskailovna de l'Etoile Saint Hubert

Geb.: 25022001  LOF  013444
(Laikoff Alexei  x  Miskailovna de l'Etoile Sant Hubert)
Fokker : Ducrot  Eig. : Noclercq C


3  U/EX   
Pumkie de Belouyeva

Geb.: 09101999  LOF  13106/2758
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Ch Morgan de Toi de Belouyeva)
Fokker : C Magré  Eig. : C Magré


4  U/EX   
Rakovna des Princes de Kazan

Geb.: 09022000  LOF  013251/02753
(Ch Hugaï des Princes de Kazan  x  Irinka Blanca Barzet)
Fokker : M. Seigner  Eig. : Nowakowski-Renard



top


© 2005-2019 web.barsoi.be