index
 
back
 

23-5-2010 Vien - Anthisnes CNBCL - CACBL-CACIL (B)

 

Keurmeesters : Mw. Tieleman (NL) - Dhr. Anciaux (B) - Dhr. Van Den Brule (B)

 
Resultaten-Résultats-Results : Elisabeth Smid
 

Reuen

1 CACBL-CACIL - 336 punten (172+164)   Urkoff des Crocs de la Molière *10032003
(Rimsky des Crocs de la Molière  x Noria des Crocs de la Molière) Fokker : M. Descamps - Eig. : C. Kolbasin

2 RCACBL-RCACIL - 327 punten (167+160)   Drasko de Xanishka *17052008
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x Viuga-Alexia d'Ymauville) Fokker : A. Bacquet/X. Pataud - Eig. : E. Zimmerman

3 - 322 punten (164+158)   Blagorodnja Krasota Istotchnik *08062008
(Izum  x Blagorodnja Krasota Zhadkaya) Fokker : E. Smid - Eig. : M.A.v.Zeeland

4 - 315 punten (159+156)   Dworjanin Jablochkov *05052007
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x Hochotuschka Raschi-Pack Buran) Fokker : Schickli I. - Eig. : Smid E.A.

5 - 309 punten (161+148)   Borzowski's Nice Man Jack *31072007
(Borzowski's Oskar Orlow  x Borzowski's Hanna Havanna) Fokker : A. Nilsson - Eig. : M. Tuip

6 - 304 punten (164+140)   Dober-Kopp Maistro *25102008
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x Dober-Kopp Black Sirocco) Fokker : Koppany Agnes - Eig. : De Groot Wim

7 - 269 punten (141+128)   Ischyma Junior Triskel *06112006
(Triskel Celtic Krylov  x Ischyma Fashion) Fokker : E. Kirsch - Eig. : K.u.M.Stephan

8 - 158 punten (158+forf.bless.)   Ischyma Jaden Triskel *06112006
(Triskel Celtic Krylov  x Ischyma Fashion) Fokker : E. Kirsch - Eig. : K.u.M.Stephan

9 - 148 punten (148+exc.)   Elichenko van Wisinskaja *04022005
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x Persei's Trachi Baraka) Fokker : G Gillemot - Eig. : De Maesschalck Wim

Teven

1 CACBL-CACIL - 338 punten (170+168)   Calova des Crocs de la Molière *23062007
(Romanoff des Crocs de la Molière x Billa Od Chlu Maecke Koruny) Fokker : M. Descamps - Eig. : Kolbasin K.

2 RCACBL-RCACIL - 332 punten (162+170)   Barychina des Crocs de la Molière *20042006
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière x Taïra Isbr) Fokker : M. Marc Descamps - Eig. : C. Kolbasin

3 - 331 punten (168+163)   Blagorodnja Krasota Igrushka *08062008
(Izum x Blagorodnja Krasota Zhadkaya) Fokker : Smid E.A. - Eig. : Smid E.A.

4 - 325 punten (164+161)   Pagranitsjniki Boraya *24062006
(Mischran Black Magic x Blagorodnja Krasota Zadira) Fokker : M. Tuip - Eig. : M. Tuip

5 - 324 punten (159+165)   Blioska des Crocs de la Molière *20042006
(Romanoff des Crocs de la Molière x Taïra Isbr) Fokker : Descamps M. - Eig. : Mme Marion M.

6 - 322 punten (162+160)   Zoiboys Chevelle *15032006
(Chabibi's Korona-Kazan JC x Rosehill GL Serigraph JC) Fokker : Tabner-Golcher-Thompson - Eig. : Ch. Hassel

7 - 317 punten (159+158)   Uljanow Barsois Dunjaschka *19072005
(Uljanow Barsois Amadeus x Slavina az Aftab Faizabad) Fokker : Schulte C. - Eig. : M. Tuip

8 - 316 punten (168+148)   Marfa Iz Razdolia *15052006
(Cherny Monarch Iz Razdolia x Leicro's Russian Zolka Zara) Fokker : S. Uvarov - Eig. : M. Tuip

9 - 280 punten (148+132)   Valeska des Crocs de la Molière *31012004
(Tsar des Crocs de la Molière x Noria des Crocs de la Molière) Fokker : Descamps M. - Eig. : Kolbasin C.

 
   

   

   

 
 


top


© 2005-2018 web.barsoi.be