index
 
back
 

12-11-2005 De Klinge - BVW - CACIL (B)

 

Keurmeesters : Dhr Bartnik (D) / Dhr Bergerweiss (D) / Dhr Delabelle (B)

 
 

Reuen

1 CACIL - 518 punten (270+248)   Trident Type Krylov *18062002
(Ch Metel d'Al Kerby  x Proxima Centaur Krylov) Fokker : H. Krylova - Eig. : K.u.M.Stephan

2 RCACIL - 505 punten (256+249)   Saransk von Smetanka *16032001
(  x ) Fokker : - Eig. : S. Meenderman

3 - 504 punten (253+251)   Ailica's Dice *28102002
(Sverkay  x Larissa de Nikolaiev) Fokker : Fischer U-Wolf A - Eig. : S. Matyssek

4 - 498 punten (257+241)   Triskel Celtic Krylov *18062002
(Ch Metel d'Al Kerby  x Proxima Centaur Krylov) Fokker : H. Krylova - Eig. : K.u.M.Stephan

5 - 497 punten (255+242)   Ailica's Caspar *24022001
(M Ch Rajalinjan Oberon  x M Ch Ailica's Akira) Fokker : U Fischer/A Wolf - Eig. : S Matyssek

6 - 495 punten (247+248)   Troykaia Polozovich Casko *11102003
(MCh Piatoi Polozovich de Xanishka  x Ardagan's Cleopatra) Fokker : V. Jans - Eig. : V. Jans

7 - 493 punten (248+245)   Rassim's Druschok *06052003
(Ch Teine Windmaster of Foxwood  x Ch Stonebar Sancara) Fokker : V. Niekamp - Eig. : V. Niekamp

8 - 490 punten (244+246)   Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka *30092003
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x Ch. Pritschka de Xanishka) Fokker : A.Bacquet-X.Pataud - Eig. : V. Jans

9 - 490 punten (246+244)   Costnov Van Wisinskaja *19082003
(Ch Yovan des Bilichki  x Undra Van Wisinskaja) Fokker : G. Gillemot - Eig. : Gillemot-Vaerendonck

10 - 488 punten (246+242)   KatZ Rythm of the Night *21062002
(Ch Teine Windmaster of Foxwood  x Ch Wyvern Rush'n Style of Kameoz) Fokker : K Sawyer - Eig. : V Niekamp

11 - 453 punten (217+236)   Pilai du Cot-Regnier *16051999
(Lijinski du Cot-Regnier  x J'Koura du Cot-Regnier) Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure - Eig. : Mme Catherine Delille

Teven

1 CACIL - 539 punten (278+261)   Valeska des Crocs de la Molière *31012004
(Tsar des Crocs de la Molière x Noria des Crocs de la Molière) Fokker : F Descamps - Eig. : Kolbasin K

2 RCACIL - 486 punten (238+248)   Darlin van Wisinskaja *08032004
(Ouragan az Aftab Faizabad x Udatschka van Wisinskaja) Fokker : G. Gillemot - Eig. : G. Gillemot

3 - 485 punten (234+251)   Udessa de Xanishka *30092003
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert x Ch. Pritschka de Xanishka) Fokker : A.Bacquet-X.Pataud - Eig. : Janssens-Van Doorslaer

4 - 470 punten (235+235)   Ossiana *13061998
(Hianof de la Basilière x Jadna Isnaïa Poliana) Fokker : - Eig. : Dolo Pascale

5 - 460 punten (216+244)   Pritschka de Xanishka *12041999
(J'Aroslav de Tchesskaïa x Lasnaja de Xanishka) Fokker : A. Baquet/X. Pataud - Eig. : A. Bacquet

6 - 456 punten (221+235)   Ischyma Berenike *19091999
(Ivan de Nikolaiev x Milva de Nikolaiev) Fokker : Kirsch - Eig. : Deborah Soete

n/p - 237 punten (237+0)   Unika de Xanishka *28082003
(Pouchkine Imperial de Perchinosskaia x Strelka Jaroska de Champmol) Fokker : Bacquet-Pataud - Eig. : A. Bacquet

 




























Reeks 1

   
1a 221 Ischyma Berenike
1b 234 Udessa de Xanishka
2a 238 Darlin van Wisinskaja
2b 235 Ossiana
3a 216 Pritschka de Xanishka
3b 237 Unika de Xanishka
4a 256 Saransk von Smetanka
4b 253 Ailica's Dice
5a 278 Valeska des Crocs de la Molière
5b 257 Triskel Celtic Krylov
6a 217 Pilai du Cot-Regnier
6b 248 Rassim's Druschok
7a 255 Ailica's Caspar
7b 270 Trident Type Krylov
8a 244 Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka
8b 246 Costnov Van Wisinskaja
9a 247 Troykaia Polozovich Casko
9b 246 KatZ Rythm of the Night
   

Reeks 2

   
36a 261 Valeska des Crocs de la Molière
36b 248 Darlin van Wisinskaja
37a 235 Ischyma Berenike
37b 244 Pritschka de Xanishka
38a 235 Ossiana
38b 251 Udessa de Xanishka
39a 248 Trident Type Krylov
39b 241 Triskel Celtic Krylov
40a 251 Ailica's Dice
40b 245 Rassim's Druschok
41a 242 KatZ Rythm of the Night
41b 246 Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka
42a 249 Saransk von Smetanka
42b 242 Ailica's Caspar
43a 248 Troykaia Polozovich Casko
43b 244 Costnov Van Wisinskaja
44a 236 Pilai du Cot-Regnier
 
 


top


© 2005-2018 web.barsoi.be