index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
26-9-2010  Club Belge du Borzoi - Belgische Borzoi Club CAC - Graty  (B)
Keurmeester : Mrs. Linda Worthy (GB)

click hier om het fotoalbum te openen



CAC BOB BIS MCh. Ischyma Harosjenkie   CAC BOS Res.BIS  Borscana Running In Your Veins


Reuen/Mâles/Males
CAC MCh. Ischyma Harosjenkie   RCAC Ch.  Staraja Russa Hvaldyonty


Teven/Femelles/Females
CAC Ch. Bojana de Nikolaiev   RCAC Ch.  Staraja Russa Feodorovna


Beste Hoofd/Meilleure Tête/Best Head
Reu Ivhan du Pré du Chateau   Teef Ch.  Staraja Russa Feodorovna

  34 ingeschreven barsoi's (24 Reuen / 10 Teven)


Reuen Babyklas


1  VB/VP/TP   
Avant-Garde Art Altin

Geb.: 26042010  NHSB 
(Ischyma Irtysch  x  Ischyma Fantasy)
Fokker : A. Kitsche  Eig. : Moonen - van der Loo Karin


2  VB/VP/TP   
Jivhago du Pré du Chateau

Geb.: 28052010  LOSH 
(Dimitrov du Pré du Chateau  x  Chalimar du Pré du Chateau)
F./Eig. : Valérie Sauveur


3  VB/VP/TP   
Avant-Garde Art Aljushin

Geb.: 26042010  NHSB 
(Ischyma Irtysch  x  Ischyma Fantasy)
Fokker : A. Kitsche  Eig. : Moonen - van der Loo Karin



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   jbos
Idjinski du Pré du Chateau

Geb.: 26072009  LOSH  1063975
(Dimitrov du Pré du Chateau  x  Farida du Pré du Chateau)
Fokker : Valérie Sauveur  Eig. : de Moreau Florence


2  U/EX   
Legende's Patrician Ibaby I Am Ladniy at Metelitsa

Geb.: 23062009  AKC  HP358 13701
(Staraja Russa Dushill Legende  x  Legende's E-Baronesse Pearle)
Fokker : P. Sergeant DDS  Eig. : Oksana Englund


3  U/EX  Beste Hoofd Reu/Meilleure Tête Mâle/Best Head Male 
Ivhan du Pré du Chateau

Geb.: 30092009  LOSH  1063975
(Dimitrov du Pré du Chateau  x  Fiona du Pré du Chateau)
F./Eig. : Valérie Sauveur


4  U/EX   
Itanshadow van Wisinskaja

Geb.: 22082009  LOSH  1066964
(MCh. Ischyma Hitan Ryan  x  Ch. Amour Van Wisinskaja)
F./Eig. : G Gillemot


  U/EX   
Ianislav du Pré du Chateau

Geb.: 30092009  LOSH  1067903
(Dimitrov du Pré du Chateau  x  Fiona du Pré du Chateau)
Fokker : Valérie Sauver  Eig. : Van Langenhoven Nonna


  U/EX   
Exodus du Grand Fresnoy

Geb.: 26112009   
(Ischyma Fandango  x  Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Verstappen


  U/EX   
Iljitsitan van Wisinskaja

Geb.: 22082009  LOSH  1066966
(MCh. Ischyma Hitan Ryan  x  Ch. Amour Van Wisinskaja)
F./Eig. : G. Gillemot



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Imperator van Wisinskaja

Geb.: 24052009  LOSH  1060653
(Chateau Wisinskaja du Clos Vrémontois  x  Elanka van Wisinskaja)
F./Eig. : G Gillemot



Reuen Open klas


1  U/EX   
Captain Cook z Visnoveho Kvetu

Geb.: 18072008  CMKU/B  2716/2008
(Charley Balsaja Achota  x  Audrey Hepburn z Visnoveho Kvetu)
Fokker : M. Vorackova  Eig. : Rosalind Priest


2  U/EX   
Guiryel du Pré du Château

Geb.: 30102007  LOSH  1031359
(Boran du Pré du Château  x  Czardas du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : C. Arena-Ecoffey


3  U/EX   
Fadeï du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993623
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : R. Corbesier


4  U/EX   
Ischyma Murovyev

Geb.: 04032008  NHSB (imp. D)  2718843
(Ch. Blisshound Pinnochio  x  Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Moonen - van der Loo Karin



Reuen Fokkersklas


1  U/EX   
Troykaia Polozovich Geicho

Geb.: 31102007  LOSH  1031703
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Basha Wolfskaïa)
F./Eig. : Veronique Jans


2  U/EX   
Hevan des Bilichki

Geb.: 01012008  LOSH  1036074
(Un Quoubilai Khan des Balalikas  x  Borova van Wisinskaja)
F./Eig. : Hesbois Ch.


3  U/EX   
Ishtar van Wisinskaja

Geb.: 20052009  LOSH  1062086
(Turgai's Gil  x  Darlin van Wisinskaja)
F./Eig. : G Gillemot



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC BOB BIS
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg


2  U/EX  RCAC 
Ch.Staraja Russa Hvaldyonty

Geb.: 05072006  FIN  40322/06
(Kazar Ondrej  x  Staraja Russa Czerinja)
Fokker : Voutilainen  Eig. : Oksana Englund


3  U/EX   
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


4  U/EX   
Ch.Ischyma Irtysch

Geb.: 09042006  NHSB (imp. D)  2621832
(Ch. Lut Szczescia Wladca Traw  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Moonen - van der Loo Karin


abs     
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.



Reuen Veteranenklas


abs     
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Baby
Jouka du Pré du Chateau

Geb.: 28052010  LOSH 
(Dimitrov du Pré du Chateau  x  Chalimar du Pré du Chateau)
Fokker : Valérie Sauveur  Eig. : de Moreau Florence



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB BOS Res BIS
Borscana Running In Your Veins

Geb.: 18102009  S  63185/2009
(Borscana Unreal  x  Borscana Ce'Nedra)
Fokker : Edland/Sellin  Eig. : Oksana Englund


2  U/EX   
Ivanna du Pré du Chateau

Geb.: 30092009  LOSH  1067905
(Dimitrov du Pré du Chateau  x  Fiona du Pré du Chateau)
F./Eig. : Valérie Sauveur


abs     
Ieva Wolfskaïa

Geb.: 19092009  LOSH  1068430
(Attila Wolfskaïa  x  Faroussia Wolfskaïa)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen C.-J.



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Rasswet's Carmina

Geb.: 08022009  DWZB B  17937
(Rasswet's Burattino  x  Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Marion Wille  Eig. : G. Schalenbourg



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC 
Ch.Bojana de Nikolaiev

Geb.: 11032006  LOF  15025
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : M. Mme Thalgott  Eig. : Alves J.


2  U/EX  RCAC - Beste Hoofd Teef/Meilleure Tête Femelle/Best Head Female 
Ch.Staraja Russa Feodorovna

Geb.: 04092004  FIN  43148/04
(Staraja Russa Cheslav  x  Staraja Russa Bazhena)
Fokker : Voutilainen  Eig. : Oksana Englund


3  U/EX   
Ch.Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete


abs     
Ch.Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Veteranenklas


abs     
Ch.Babuschka van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  0913293
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



top


© 2005-2014 web.barsoi.be