index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
12-9-2004  Waalwijk - Kampioensclubmatch NBC CAC  (NL)
Keurmeester : Mevr. R. Van Mechelen (B)

CAC Lotka Ljudmila Krylataja Ljoebov   CAC BOB  Ch. Charmeur van Pazjino

  35 ingeschreven barsoi's (15 Reuen / 20 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


2  U/EX   
Cymabresjeva Grosniy

Geb.: 14112003  NHSB  2482116
(Uljanow Barsois Anouk  x  Ch Afelia's Divania)
Fokker : De Groot W  Eig. : De Groot W


3  U/EX   
Lelant Russian Roulette

Geb.: 29062003  NHSB 
(Vronsky Devils Disciple  x  Lelant Siberian Queen)
Fokker : B. Blyth  Eig. : T. Grijsen Vikaal


4  U/EX   
Lelant the Conqueror

Geb.: 29062003  NHSB imp. GB  2490694
(Vronsky Devils Disciple  x  Lelant Siberian Queen)
Fokker : B. Blyth  Eig. : T. Grijsen Vikaal


n/p  G/B   
Cymabresjeva Grishnoshhja

Geb.: 14112003  NHSB  2482115
(Uljanow Barsois Anouk  x  M Ch Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : J.F. Plantje


n/p  ZG/VG/TB   
Kanzai'z Flying Dutchman

Geb.: 14112003  NHSB  2525980
(Am Ch Osdow av Fjascho  x  Am Ch Windsatin Color on the air)
Fokker : K. Murray  Eig. : C.J. Vlaardingerbroek



Reuen Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Gerjev ot Soegoi

Geb.: 04032003  NHSB  2442216
(Ch Xyvanoff du Pré du Château  x  Fjetra ot Soegoi)
Fokker : A. Droog  Eig. : S. Schuurmans


2  G/B   
Graf ot Soegoi

Geb.: 04032003  NHSB  2442215
(Ch Xyvanoff du Pré du Château  x  Fjetra ot Soegoi)
Fokker : A. Droog  Eig. : A. Droog



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC 
Ch.Beamer Starship Trooper

Geb.: 03072001  NHSB Imp  2350547
(Ch Vronsky the Vanquisher  x  Stonebar Blushing Flame over Beamer)
Fokker : R Godden  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX   
Ch.Seabury's Konstantinov

Geb.: 30061997  NHSB  2225711
(Cordova Mishkova Warchant  x  Silkwind's Celerina)
Fokker : J Sillers  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker


3  U/EX   
Abasharo Zhar Serpuchov

Geb.: 05041999  NHSB  2250239
(Javidov az Aftab Faizabad  x  Stepun's Oliska)
Fokker : T. Müller  Eig. : E.v.d. Meer


4  U/EX   
Pagranitsjniki Aboran-Arkan

Geb.: 01021999  NHSB  2230757
(Zaranov Beljoska Tarkovskij  x  Poslusjnye Wihri Boginja Zolotoj)
Fokker : M Tuip  Eig. : H & W Steenvoorden



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Reuen Veteranenklas


1  U/EX  CAC BOB
Ch.Charmeur van Pazjino

Geb.: 04111994  NHSB  1978268
(Mischa aus dem Zahrenreich  x  Birjuschka van Pazjino)
Fokker : F. Hoorneman  Eig. : F. Hoorneman


2  U/EX   
Gustopsowaya's Vjerniy Vjertilo

Geb.: 26021996  NHSB  2062616
(M Ch Javidov az Aftab Faizabad  x  Gustopsowaya's Ruselka Rozova)
Fokker : G. Roos  Eig. : M.P. Vlaardingerbroek



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Jelka

Geb.: 01022004  NHSB  2492608
(Borodino Barich  x  Ch Gustopsowaya's Brindle Breeze)
Fokker : H. Soonius-Nieuwenhuis  Eig. : H. Soonius-Nieuwenhuis


2  VB/VP/TP   
Bistrumodny

Geb.: 01022004  NHSB  2492610
(Borodino Barich  x  Ch Gustopsowaya's Brindle Breeze)
Fokker : H. Soonius-Nieuwenhuis  Eig. : J. Kluiters/A.v.d.Broek


3  B/P   
Jaga

Geb.: 01022004  NHSB  2492609
(Borodino Barich  x  Ch Gustopsowaya's Brindle Breeze)
Fokker : H. Soonius-Nieuwenhuis  Eig. : H. Soonius-Nieuwenhuis



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX   
Cymabresjeva Gacha

Geb.: 14112003  NHSB  2482121
(Uljanow Barsois Anouk  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : A.F. van Riel


3  ZG/VG/TB   
Cymabresjeva Goloebka

Geb.: 14112003  NHSB  2482115
(Uljanow Barsois Anouk  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : J.F. Plantje


4  G/B   
Ganesha ot Soegoi

Geb.: 04032003  NHSB  2442220
(Xyvanoff du Pré du Château  x  Fjetra ot Soegoi)
Fokker : A. Droog  Eig. : R. Berendsen/W.v.Tilborg



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Cymabresjeva Faizah

Geb.: 03042003  NHSB  2447917
(Borodino Barich  x  Ch Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  U/EX   
Cymabresjeva Farusha

Geb.: 03042003  NHSB  2217582
(Borodino Barich  x  Ch Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : T. Kregting


3  ZG/VG/TB   
Rassim's Djevka

Geb.: 06052003  DWZB B  17162
(Ch Teine Windmaster of Foxwood  x  Ch Stonebar Sancara)
Fokker : V. Niekamp  Eig. : H.&W. Steenvoorden



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC 
Blagorodnja Krasota Zadira

Geb.: 04032002  NHSB  2385576
(Pagranitsjniki Aristoff  x  Poslusjnye Wihri Gornastajka)
Fokker : E. Smid  Eig. : M. Tuip/E. Smid


2  U/EX   
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek


3  U/EX   
Ch.Seabury's Celtic Dance

Geb.: 02031999  NHSB  2510383
(Am Ch Sky Run Winter Nova  x  Vernor View Christy)
Fokker : J. Sillers  Eig. : A. Gielisse/N. Rijff-Rademaker


4  U/EX   
Dober Kopp Panon Eszter

Geb.: 08062001  NHSB  2350995
(Multi Ch Javidov az Aftab Faizabad  x  Multi Ch Anuschka aus dem Zahrenreich)
Fokker : A. Koppany  Eig. : F. Hoorneman


n/p  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


n/p  U/EX   
Oulanovna de Beloussof

Geb.: 11121998  NHSB  2250227
(Javidov az Aftab Faizabad  x  J'Imagine de Belouyeva)
Fokker : M.J. Colin  Eig. : E.v.d. Meer


n/p  ZG/VG/TB   
Ch.Babuschka van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  0913293
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Veteranenklas


1  U/EX   
Galina van Troybhiko

Geb.: 14071995  NHSB  2016747
(Xirrof van Troybhiko  x  Ozarka van Troybhiko)
Fokker : C.O. Matheeuwsen  Eig. : H.Bogers-Hendriks


2  ZG/VG/TB   
Bhiko van Troybhiko

Geb.: 20021994  NHSB  1925952
(Petroff van Troybhiko  x  Volkodav's Troyka Zinaida)
Fokker : C.O. Matheeuwsen  Eig. : H. Bogers-Hendriks


3  ZG/VG/TB   
Icha from Wind and Wuthering

Geb.: 25091993  NHSB  1950724
(Tarchan  x  Feudoxia des Crocs de la Molière)
Fokker : C. Munier  Eig. : C.Thepen/J.Zoll



top


© 2005-2014 web.barsoi.be